Bizler Bursa Matbaa olarak çağın ve teknolojinin gerisinde değil önünde yer almayı kendimize hedef Matbaa yapmış zanaatkarlarız. Farklı meslek dallarındaki müşterilerimizin Bursa baskı ihtiyaçlarını, yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile Bursa Matbaa harmanlayarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşimizin imalat olması bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir.  Bursa Matbaa'yı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğin çözümcü kişiliği olduğuna inanıyoruz.

Tıkla

BURSA DAKİ MATBAALAR

BURSA DA MATBAALAR

Bursa Matbaa; Türkiye’de sektörel dergi yayıncılığı yapan ajansların, matbaacılık alanındaki en büyük çözüm ortaklarından biri olarak ön plana çıkıyor. Özellikle Demir Çelik, Makina, Otomotiv, Endüstriyel Kalıp, Hidrolik Pnömatik, Enerji ve Petrol gibi ekonominin lokomotif sektörlerine yönelik yayınlanan dergiler; yüksek teknolojiye sahip makinalarda basıldıktan sonra modern yöntemlerle (Amerikan Cilt, İplik Dikiş, Pur Tutkal Cilt, Tel Dikiş, Omega Tel Dikiş vb) ciltleme işlemine tabi tutuluyor. Akabinde kesimler yapılıyor ve kalite kontrol işlemleri tamamlandıktan sonra müşterinin talep ettiği adrese teslimat gerçekleştiriliyor.

Dergiler; usta bir terzi hassasiyetiyle Bursa Matbaa tesislerinde basıldığı için, gerek yayın sahipleri gerekse de okuyucular tarafından takdir topluyor. Sektörel dergilerin dışında şirket dergileri, kurumsal bültenler ve kurumsal kimlik çalışması bünyesinde talep edilen ürünlerin bursalimatbaa.com  (ürün kataloğu, kartvizit, cepli dosya, antetli kağıt, spiralli ve küp bloknot vb.) baskısı da yine Matbaa Bursa bünyesinde gerçekleştiriliyor. Yine şirketlerin ihtiyaç duyduğu Karton – Kağıt Çanta (Bristol veya Kuşe), Takvim Çeşitleri (Masa Takvimi – Piramit Takvim, Gemici Takvimi, Yapraklı Takvim, Duvar Takvimi vb.), her türlü ofset promosyon ürünleri, kişiselleştirilmiş ajanda baskısı, yaka kartları da ürün gamımız içerisinde yer alıyor.

Yine Tekstil, Kozmetik ve Gıda sektörlerine yönelik ürün ambalaj baskısı, etiket baskısı başta olmak üzere standart ve özel renk baskı çözümlerinde üst düzey matbaa çözümleri sunuyoruz.

matbaa baskı

Dergi Baskı Fiyatları 2017, Katalog ve Broşür Baskı Fiyatları 2017 & Matbaa Baskı Fiyatları 2017

Her yıl olduğu gibi 2017 yılında da Dergi Baskısı, Katalog ve Broşür Baskısı konusunda en uygun fiyatları sunuyoruz. Firmamız tarafından hazırlanan ajanslara özel baskı fiyatları sayesinde çözüm ortaklarımızı rekabette bir adım öne taşıyoruz.

Kaliteli Ofset Baskı ve Matbaa Hizmetleri Konusunda Ön Plana Çıkıyoruz

Bursa Matbaa olarak sadece matbaa baskı fiyatları konusunda değil, matbaa baskı kalitesi konusunda da öne çıkıyoruz. Hizmet verdiğimiz Pr Ajansları, Reklam Ajansları, Sektörel Dergi Yayıncılığı yapan ajanslar, Creative Ajanslar başta olmak üzere birçok kesimden müşterimizin beklentilerini üst düzeyde karşılıyoruz.

Yorumlar   

0 #1 comment-119170 01-07-2019 01:32
Heya! I just wanted to ask if you ever have any
trouble with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing a few months of hard work due to no backup.
Do you have any methods to prevent hackers?
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.

Real Time Web Analytics
Bumerang - Yazarkafe