Bizler Bursa Matbaa olarak çağın ve teknolojinin gerisinde değil önünde yer almayı kendimize hedef Matbaa yapmış zanaatkarlarız. Farklı meslek dallarındaki müşterilerimizin Bursa baskı ihtiyaçlarını, yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile Bursa Matbaa harmanlayarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşimizin imalat olması bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir.  Bursa Matbaa'yı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğin çözümcü kişiliği olduğuna inanıyoruz.

Tıkla

BURSA REKLAM

Açık hava reklamcılığı çok büyük kitlelere düşük maliyetlerle ulaşabilmekte ve reklam yapılan markanın, hizmetin sürekli yenilenerek akıllarda kalmasını sağlamaktadır. Bursa Reklam açıkhava reklamları dendiğinde kapı önünde bulunan bir yönlendirme levhasından tutunda  tüm bina üzeri reklam giydirme, cam üzeri görsel kaplama , otobüs giydirmeleri , araç reklam giydirmeleri , cephe tabelaları ve cephe giydirmeleriiç mekandaki görsel çalışmalara varana kadar dikkatinizi çekebilecek her türlü reklam çalışmasını Açık hava reklamları olarak değerlendirebiliriz. Bursa Reklam Tabela

Bursalı Reklam olarak teknolojiyi yakından takip ediyor ve makine parkurumuzda en iyilerle en yüksek kalitede dijital baskı üretim ve montajını Türkiye ve farklı ülkelere ithal ediyoruz. 3M reklam malzemeleri ve HP makinelerimiz ile her türlü malzemeye baskı seçenekleri ile hizmet veriyoruz. Baskılarımız da, makinelerimizin boyalarında sertifikalı ve insan sağlığına zararsız ürünleri tercih etmekteyiz.

Firmaların toplantı, seminer ve tanıtım amaçlı yaptıkları organizasyonlarda reklamlarının bulunduğu kurulumu kolay taşınabilir ayaklı, duvara monte, ışıklı ve ışıksızsunum çalışmalarını içeren mekanizmalardır. Bu ürünler standart üretimlerde olduğu gibi tamamen firmanıza özel tasarım ve ebatlarda da üretebilmekteyiz.
  

   

Alüminyum Oyma Tabela

Araç Giydirme Araç Giydirme Işıklı Paslanmaz Harf

 

 

Yorumlar   

+1 #1 BestMitch 14-11-2018 01:49
I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they
approve all websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's
tips monetize your website
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.