TPL_IN
TPL_ON
Gösterim: 2587

Açık hava reklamcılığı çok büyük kitlelere düşük maliyetlerle ulaşabilmekte ve reklam yapılan markanın, hizmetin sürekli yenilenerek akıllarda kalmasını sağlamaktadır. Bursa Reklam açıkhava reklamları dendiğinde kapı önünde bulunan bir yönlendirme levhasından tutunda  tüm bina üzeri reklam giydirme, cam üzeri görsel kaplama , otobüs giydirmeleri , araç reklam giydirmeleri , cephe tabelaları ve cephe giydirmeleriiç mekandaki görsel çalışmalara varana kadar dikkatinizi çekebilecek her türlü reklam çalışmasını Açık hava reklamları olarak değerlendirebiliriz. Bursa Reklam Tabela

Bursalı Reklam olarak teknolojiyi yakından takip ediyor ve makine parkurumuzda en iyilerle en yüksek kalitede dijital baskı üretim ve montajını Türkiye ve farklı ülkelere ithal ediyoruz. 3M reklam malzemeleri ve HP makinelerimiz ile her türlü malzemeye baskı seçenekleri ile hizmet veriyoruz. Baskılarımız da, makinelerimizin boyalarında sertifikalı ve insan sağlığına zararsız ürünleri tercih etmekteyiz.

Firmaların toplantı, seminer ve tanıtım amaçlı yaptıkları organizasyonlarda reklamlarının bulunduğu kurulumu kolay taşınabilir ayaklı, duvara monte, ışıklı ve ışıksızsunum çalışmalarını içeren mekanizmalardır. Bu ürünler standart üretimlerde olduğu gibi tamamen firmanıza özel tasarım ve ebatlarda da üretebilmekteyiz.
  

   

Alüminyum Oyma Tabela

Araç Giydirme Araç Giydirme Işıklı Paslanmaz Harf

 

 

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.