Bizler Bursa Matbaa olarak çağın ve teknolojinin gerisinde değil önünde yer almayı kendimize hedef Matbaa yapmış zanaatkarlarız. Farklı meslek dallarındaki müşterilerimizin Bursa baskı ihtiyaçlarını, yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile Bursa Matbaa harmanlayarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşimizin imalat olması bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir.  Bursa Matbaa'yı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğin çözümcü kişiliği olduğuna inanıyoruz.

Tıkla

KUPA PLAKET MADALYA

madalya

Spor Müsabakalarında Kullanılan En İyi Ödül: Madalya

Özellikle spor müsabakalarının vazgeçilmez ödüllerinden bir tanesi de madalyalardır. Madalya satın alırken istenilen ürün seçilip üzerine istediğiniz metin, logo ve resim işlenebilmektedir. Madalyanın yapıldığı malzeme ise altın, gümüş ve bronz renklerinden oluşabilmektedir. Satın almak istediğiniz madalyanın farklı özelliklerde malzemeden üretilmesi madalya fiyatlarını etkileyen en önemli unsurdur.

Herhangi bir spor müsabakası için ya da ödül amaçlı olarak madalya yaptırmak isterseniz madalyanın ana hattını yani taslak haldeki madalyayı ve madalya rengini seçip üzerine istediğiniz metin, logo ya da resimi koydurmak amacıyla sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Madalya-kupa sizin için madalyanızı kullanım amacınıza göre hazırlayıp tarafınıza teslim etmektedir. Üstelik kolay ödeme seçenekleri de sizlere ayrıcalıklı alışverişin kapılarını aralamaktadır.

 

madalya,madalya fiyatları,madalya satın al,madalya yaptırma, bursa

kupa

‘Madalya-Kupa’ Kupa Modelleri

Spor müsabakaları, akademik ödül törenleri ve atletik müsabakaların ödül törenlerinde kazananları ödüllendirmek için kullanılan kupalar sadece bir ödül olarak kazanana dorukta olmanın mutluluğunu tattırmakla kalmamakta aynı zamanda güzel bir anı olarak da geleceğe aktarılmaktadır. Bu nedenle veriliş amacına göre çok çeşitli ve farklı şekillerde kupa modelleri tasarlanmaktadır. En çok tercih edilen modeller arasında ise figürlü, standart, VIP lüks ve tekli kupalar yer almaktadır.

Yapıldıkları malzeme ve modele göre kupa fiyatları değişmekle birlikte madalya-kupa.com sizlere uygun fiyatlı kupalar sunmaya devam etmektedir. Aldığınız ödülü ölümsüzleştirecek kupalar ücretsiz olarak yazılmakta ve itina ile hazırlanıp tarafınıza iletilmektedir. Unutulmaz bir ödül töreni yaşatmak için Madalya-kupa’nın ürünlerine mutlaka göz atın.

 

kupa,kupa fiyatları,kupa modelleri, bursa,

Özel Günler İçin Plaket Çeşitleri

Özel günlerde kullanılan plaketler sadece kurumlara değil üstün başarı göstermiş kişilere de ödüllendirme aracı olarak verilmektedir. Bir kişiye ya da kuruma başarısından ötürü plaket sunulması sadece ödüllendirme değil, sözü edilen kişi ya da kurumun prestij kazanmasına da neden olmaktadır. Plaket verilen özel güne göre verilecek plaket çeşitleri değişmekte olup, plaket fiyatları da buna bağlı olarak farklılık göstermektedir. Madalya-kupa ise en cazip fiyatlarla sizleri kaliteyle buluşturmaktadır.

Madalya-kupa’dan plaket sipariş etmeniz durumunda ahşap, ajanda, çinili, kadife kutulu, deri kutulu, kristal ve tabak plaket çeşitlerinden birini seçmeniz ve plaket metinlerini vermeniz yeterlidir. Madalya-kupa verdiğiniz sipariş için plakete istediğiniz plaket yazısını yazarak ve özel bir şekilde paketleyerek tarafınıza iletecektir.

 

plaket,plaket çeşitleri,plaket fiyatları,plaket metinleri,plaket yazısı,plaketler, bursa

 kristal plaket  

Kristal Plaket Çeşitleri ve Fiyatları

Gerek spor müsabakalarında olsun, gerek akademik dünyada gerekse de kurum içi yükselmelerde plaketler iyi bir ödüllendirme şeklidir. Birçok plaket çeşidi olup bu çeşitler içinde en çok tercih edilenlerinden bir tanesi de kristal plakettir. Kristal plaketin çokça tercih edilmesinin nedeni ise kristal plaket modelini kristal malzemesinin çok daha iyi taşıması ve tasarımı daha şık, gösterişli hale getirmesidir.

Siz de herhangi bir organizasyonda ödüllendirme yapmayı düşünüyorsanız sizleri kristal plaket fiyatları ve kristal plaket çeşitlerimizi incelemeye davet ediyoruz. Birbirinden şık tasarımlarımızla şık ödül törenlerinize bir kat daha şıklık ve zerafet katacak, bununla da kalmayıp kurumunuzun isminin uzun süreler hatırlanmasını sağlayacaksınız.

 

kristal plaket,kristal plaket çeşitleri,kristal plaket fiyatları,kristal plaket modeli,bursa

 okuma bayramı madalyası  

Okumayı Öğrenenlere Okuma Bayramı Madalyası

İlkokula yeni başlayan bir öğrenci için okumayı öğrenmek çok grur verici ve önemli bir durumdur. Bu nedenle tüm birinci sınıf öğrencileri okuma bayramına kadar okuma ve yazmayı öğrenmek için adeta birbiriyle yarışırlar. Tabi ki, okumayı öğrenen tüm öğrenciler okuma bayramında ödüllendirilir. Bir öğretmen olarak öğrencilerinize okuma bayramında unutulmaz bir ödül vermek istiyorsanız okuma bayramı madalyalarımız en uygun hediye ve ödül olacaktır.

Madalya-Kupa farklı modellerde okuma bayramı madalyalarını sizlerin beğenisine sunuyor. Üstelik bu ürünler oldukça da cazip fiyatlarla satılıyor. Tek yapmanız gereken istediğiniz tasarımı seçip sipariş vermek hepsi bu. Biz zaten istediğiniz metni sizler için okuma bayramı madalyasının üzerine işleyip sizlere teslim ediyoruz.

 

okuma bayramı madalya,okuma bayramı madalyaları,okuma bayramı madalyası,Bursa

 rozet  

Madalya-Kupa’nın Rozet Çeşitleri

Bir kuruluşun simgesi olarak tasarlanan ve yakaya takılan ürünler olan rozetler, farklı amaçlar için sıkça kullanılmaktadır. Bu nedenle sizlerin tüm rozet ihtiyacınızı farklı rozet çeşitlerimizle karşılıyoruz. Sözü edilen çeşitlerimiz arasında altın ve gümüş rozetler, atatürk rozetleri, bayrak rozetler, firma rozetleri, kurumusal rozetler, kutulu rozetler ve sticker rozetler yer alıyor. İstediğiniz çeşidi seçip uygun rozet fiyatlarına sipariş verip rozet satın almak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Madalya-kupa olarak sizlere sadece rozet yaptırmakla kalmıyor, ürününüzü uygun ödeme seçenekleri ve özel kargolama şekilleriyle itinalı olarak sizlere ulaştırıyoruz. Tüm rozet siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Unutmayın firmalar için logonun bulunduğu bir rozeti müşterilerine hediye etmek güçlü bir prestij kaynağıdır.

 

rozet,rozet çeşitleri,rozet fiyatları,rozet satın al,rozet siparişleri,rozet yaptırma,rozetler, bursa

anahtarlı  

Anahtarlık Çeşitleri

Kurumsal firmaların yeni yıla girerken, kendileri için özel olan bir günde ya da firma için önemli olan tarihlerde (yıldönümü gibi) müşterilerine ya da hizmet verdiği sektöre verebileceği en güzel hediyelerden bir tanesi de anahtarlıklardır. Genelde toptan anahtarlık siparişi verildiği için ya da anahtarlık yaptırma yoluna gidildiği için anahtarlık fiyatlarının cazip olması oldukça önemlidir. Hem kaliteli, hem tasarımı güzel hem de uygun fiyata anahtarlık siparişi verebileceğiniz bir platform arayışındaysanız madalya-kupa.com size ilk tavsiyemiz.

Sitede araba, mineli ve üç boyutlu anahtarlık çeşitlerinden birini seçerek üzerinde olmasını istediğiniz yazı veya logoyla birlikte sipariş vermeniz yeterlidir. Özel olarak hazırlanan ürün yine özel olarak tarafınıza itinalı bir şekilde kargolanmaktadır.

 

madalya,madalya fiyatları,madalya satın al,madalya yaptırma, bursa

kristal plaket fiyatları

Kristal Plaket Fiyatları

Başarıların somutlaşması babında sunulacak en güzel hediyelerden birini ifade eden kristal plaketler, firmamız tarafından en modern ve estetik görünüme kavuşturularak sizlere takdim edilmektedir. Bu hususta, ince işçilik noktasında uzman ekibin çalışmalarıyla kristal plaketlerin hayat bulması ve başarıları öven bir görünüme sahip olması sağlanmaktadır. Kristal plaket fiyatları konusunda en iyi ürünlerin en uygun fiyatlardan sizlere erişmesini sağlayan firmamız, birbirinden farklı ürün modelleriyle birçok alternatifi de sizlere sunmaktadır. Kristal plaket modellerinden beğendiğinizi güvenli ödeme alt yapısına sahip olan sitemiz üzerinden kredi kartınızla taksit imkanlarından faydalanarak, sipariş verebilirsiniz.

 

cam plaket,cam plaket fiyatları,kristal plaket,kristal plaket fiyatları,kristal plaket imalatı,kristal plaket örnekleri,kristal plaketler,plaket imalatı,plaket yaptırma, Bursa

Yönlendirme Levhaları Fiyatları

Bugün şehir hayatının bir gereği olarak, kalabalıklaşan şehirlerde arsa bulmanın güçleşmesi, binaların gökdelen tarzında yapılmasına neden olmuştur. Modern dünyanın mimari geleneği olarak her yapıda karşımıza çıkan gökdelen veya plaza tipi yapılar, büyük olduklarından dolayı bir takım yönlendirme levhalarıyla ziyaretçilerin yönlendirilmesine yapı itibariyle gerek duyulmaktadır. Bu hususta binaların yönlendirme levhalarının üretimi noktasında hizmet veren firmamız, dekoratif açıdan da estetik levhaların üretilmesini sağlamaktadır. Yönlendirme levhaları fiyat hususunda en uygun politikayı izleyen şirket, okunabilir levha üretiminde kaliteli malzeme kullanmaktadır. Uzun ömürlü yazılar ve levhalar sayesinde, binalarınızın gerek duyduğu her türlü yazı ve levha imal edilmektedir.

aliminyum yönlendirme levhaları,yönlendirme levhaları,yönlendirme levhaları fiyat,yönlendirme levhaları fiyatları,yönlendirme levhaları ve etiketleri, Bursa

   

 

 

 

Yorumlar   

0 #4 omuluguf 08-08-2019 04:00
http://mewkid.net/order-amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online Amoxicillin Online uan.rjfa.bursalimatbaa.com.oym.wh http://mewkid.net/order-amoxicillin/
Alıntı
0 #3 ojureyokeyeyo 08-08-2019 03:27
http://mewkid.net/order-amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Buy Amoxicillin ilf.qspm.bursalimatbaa.com.ikk.cr http://mewkid.net/order-amoxicillin/
Alıntı
0 #2 BestAnita 18-11-2018 15:50
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn additional
cash every month. You can use the best adsense alternative for any type
of website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website
Alıntı
0 #1 BestTamika 11-11-2018 01:40
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites),
for more details simply search in gooogle: boorfe's tips
monetize your website
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.

Real Time Web Analytics
Bumerang - Yazarkafe