Tıkla"

Whatsapp dan bilgileri gönderin size özel tasarım yapalım .

Tıkla

 a4 Numaralı Fotokopi Kağıdı 

Muhasebe bürolarının, departmanlarının yıl sonlarında en fazla ihtiyacı olan zamandır. Bizler size bu zamanı kazandırmak için defterlerinizi 1. sınıf ithal fotokopi kağıtlarına numaralandırıyoruz. Yevmiye, kebir, işletme ve envanter defterlerinizi sizler için özel lazer yazıcılarda siyah renkte baskı uyguluyoruz. Muhasebeciler için özel olarak hazırlanan numaralı defter fiyatlarımız sizler için en uygun düzeyde tutulmuştur. Ayrıca ihtiyacınıza uygun olarak dilediğiniz ara numaralarda defterleriniz numaralandırılır.

“Sizler kaliteyi ucuza alın, biz sizi kazanalım” felsefesiyle 30 senelik sektör tecrübesi ile tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul İçi Siparişleriniz Ücretsiz Olarak Teslim Edilir. İstanbul Dışı Siparişleriniz Özel Olarak Paketlenip, Kargolanır.

Muhasebe Bürolarına Özel 1’den 750’ye Numara Baskılı A4 Numaralı Kağıt

 • İthal birinci sınıf 1.hamur A4 80gr. kağıtlar kullanılmaktadır.
 • Lazer yazıcılarda a4 fotokopi kağıtları numaralandırılmaktadır.
 • A kalite ithal kağıt kullanıldığı için kağıt tozu minimumdur, bu yüzden yazıcınız da sorun ve arızaya sebebiyet vermez.
 • A4 numaralı kağıtlarınız, özel olarak paketlenmektedir.
 • Sadece a4 numaralandırmak için kullanılan son sistem lazer yazıcılarda baskı uygulanmaktadır.
 • Siparişleriniz 1-5 iş günü içinde kargolanmaktadır.
 • Yevmiye, kebir, işletme ve envanter defterleri için numaralandırılmaktadır.
 • İstanbul içi siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilmektedir.
 • 1. Sınıf ithal fotokopi kağıtları kullanıldığı için yazıcınız da eğilme, katlanma, kırışma yapmaz.
 • Ara numaralar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 • Dilerseniz Copier Bond, Navigator, Mopak marka a4 fotokopi kağıtlarına numaralandırma yapılabilir.
 • 2017 yılı için muhasebe döneminde kullanılacak olan defterlerinizi özel olarak numaralandırıp adresine sevk ediyoruz.

a4 Numaralı Fotokopi Kağıdı Hakkında Teknik Bilgiler

 • İthal 1. Sınıf Hamur’dur
 • 80 gr’dır.
 • Kağıt tozu v.s. bulunmaz.
 • 1’den 750’ye kadar numaralıdır.
 • Numaralar siyah renktedir.

numaratörlü kağıt, numaralı kağıt, hazır numaralı a4 kağıt, numaratörlü a4 kağıt, yevmiye defteri numaratör basımı, defteri kebir numaratör basımı, numaralı a4 kağıt fiyatları, a4 kağıda numara basımı, a4 kağıda numaratör basımı, a4 kağıda numara bastırma, a4 kağıda numara basma, 1-50 numaralı kağıt,numaratörlü kağıt, numaralı kağıt, hazır numaralı a4 kağıt, numaratörlü a4 kağıt, yevmiye defteri numaratör basımı, defteri kebir numaratör basımı, numaralı a4 kağıt fiyatları, a4 kağıda numara basımı, a4 kağıda numaratör basımı, a4 kağıda numara bastırma, a4 kağıda numara basma, 1-50 numaralı kağıt

Seçim öncesi muhtarın en çok kullandıkları muhtar adayı oy kağıdı yada muhtar adayı oy pusulası olarak bilinen kağıtlar binlerce adet basılarak seçmenlere dağıtılır. ULUSMAT muhtar adaylarına oy pusulası ihtiyaçlarında ekonomik çözümler sunmaya devam ediyor.

Yüksek Seçim Kurulu'nun kararına göre, muhtar ile ihtiyar meclisi/heyeti üyelerinin seçiminde; muhtar ile o seçim çevresinden seçilmesi gereken ihtiyar meclisi/heyeti üye sayısı kadar ismin birlikte yazılı olduğu oy pusulası kullanılacak. Oy pusulası üzerine "Muhtar" veya"Muhtar Adayı" ile "Üye Adayı", "İhtiyar Meclisi Üyesi" veya "İhtiyar Heyeti Üyesi" sözcükleri yazılabilecek.

Oy Pusulası, Ucuz Oy Pusulası, Muhtar Oy Pusulası, Muhtar Seçmen Kağıdı, Muhtar AFişleri, Ucuz Afiş, Ucuz Muhtar Afişleri,Ucuz Oy Pusulası, Muhtar İçin Kağıtlar

Muhtarlık Afişleri

1.Sınıf Baskı Hizmetleri.Aday Tanıtımı ve Reklam Amaçlı Kullanılmaktadır.Resim Kalitesinde Baskı Hizmeti.

Muhtarlık Pankartları

1.Sınıf Pankart Hizmeti.Aday Tanıtımı ve Reklam Amaçlı Kullanılmaktadır.Resim Kalitesinde Baskı Hizmeti.

Muhtarlık Sloganları

Muhtar ve Muhtar Adaylarına Özel Slogan Hizmetleri Sunmaktayız.Muhtarlara Özel Çalışma Fırsatı.

Sopalı Muhtarlık Pankartları

İster Dikey Sopalı Kullanın İster Yatay Şekilde Sopalı Bir Biçimde Kullanabilirsiniz.Ahşap Sopa Kullanılmaktadır.

Muhtarlık Bez Afişleri

Raşel ve Saten Kumaş Kullanılmaktadır.DX5 Kafa ile Resim Kalitesinde Baskı Hizmeti Sağlanmaktadır.

Muhtarlık Afiş Pankart Ölçüleri

80x120 Cm,80x300 Cm,80x400 Cm,80x500 Cm ve 80x600 Cm Standart Olarak Kullanılan Ölçülerdir.

Seçim Afiş Baskı

Seçim dönemlerinde kullanılan bir baskı türü olup, partilerinin oy toplayabilmesi amacı ile çeşitli muhitlerde afiş tasarımlarının yapılmasına seçim afişleri denilmektedir. Partilerin tercih ettiği stratejik adımlardan biri olan oy toplama hususunda son derece etkili olan seçim afişleri ile hedeflere erişebilmek hayli kolay olmaktadır. Zira sürekli olarak seçimde oy verilecek kişi ve partileri seçim afişleri aracılığı ile görmek, psikolojik olarak vatandaşları etkileyeceğinden partilerin bu anlamda amaçlarına ulaşabilmesi de kolay olmaktadır.

Seçim afişleri hizmetini, alanında uzman bir ekibin üstlenmesi de bu anlamda hayli önemlidir. Zira bizler uzun süreli vermiş olduğumuz hizmetler ile teknolojik gelişimleri, halkın isteklerini ve psikolojik durumlarını yaptığımız işten ötürü yakinen takip eden bir ekip olarak bu anlamda seçim afişleri konusunda da aynı iddiamızı sürdürmekteyiz.

Seçim Afiş Baskı Nedir?

Yerel seçimler ve parti seçimleri de dahil olmak üzere tüm seçim türlerinde kullanılan seçim afiş baskıile sizlerde istediğiniz kitleyi elde edebilirsiniz. Ancak bunun için alanında uzman bir ekip ile çalışmanız gerekmektedir. Seçim afişleri hizmetini daha önce çok kez sunan ekibimiz, kullanılması gereken malzemeleri yahut istenen tasarımları gayet kaliteli bir şekilde organize edebilmektedir.

Kimliğinizin öne çıkması konusunda da başarılı sonuçlar sergileyen Baskı Hizmeti olarak bizler; seçim sloganlarınızın üzerine yapılan çalışmalar, görsel ile benzeri fotoğraf yerleştirmeleri, taleplere uygun font ve yazıların hazırlanması ile yine istenen ebatlara uygun kesimler yapılması seçim afişlerinde başarılı sonuçları beraberinde getirecektir.

Ülkemiz içerisinde siyaset yapmakta olan tüm partilerin seçim vaktinde kullanılan bayrak ve afiş ile benzeri afişleri seçim afiş baskılarda toplayabilmek mümkündür. Bu alanda verdiğimiz uzun süreli faaliyetlerde siyasi partilerin seçim öncesi gerçekleştirdikleri miting ve seçim konuşmaları gibi ucuz afiş baskı hizmetleri sunularak hedeflerinde ki kitlelere daha hızlı erişmeleri sağlanmıştır. Seçim afiş baskı hizmetlerinizin hedeflerine uymasını sağlayabilmek için sizlerde alanında uzman kişiler eli ile bu hizmeti neticelendir melisiniz.

Partiler ve Büyük şehir belediye başkanları, il ve ilçe belediye başkanları, Belediye meclis üyeleri ve İl genel meclis üyeleri, köy muhtarları, ihtiyar heyeti için seçim afişleri hazırlanmaktadır. Sizlerde seçim afişi öncesi yapılması gerekenleri bilir iseniz daha sağlıklı bir hizmet edinebilirsiniz. Alacağınız hizmet gelen talepler doğrultusunda değişenlik gösterdiğinden ötürü 50×70 afiş baskı fiyatı ile 50×70 dijital baskı fiyatları konusunda detaylı bilgi için ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçmelisiniz.

 

Seçim Afiş Baskı Öncesi Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Seçim afiş baskı yapılmadan evvel afişlerin koyulmasını istediğiniz cephenin fotoğrafları detaylı bir şekilde edinilmelidir. Alınan bu fotoğraflar detaylı bir şekilde bilgisayara aktarılır. Alanında uzman kişilerin teknolojinin yardımı ile kullandığı grafik programları sayesinde uygun hale getirilerek müşteriye sunularak onaylatılır. Bu şekilde tamamen tüketicinin ihtiyaçlarına uygun reklamcılıkta edinilmiş olur.

Seçim Afiş Baskı Ölçüsü Alınırken Neye Dikkat Edilmelidir?

Seçim afiş baskı ölçüsü konusunda afişin yerleştirilmesi planlanan cephenin fotoğrafının çekilmesi gerektiğinden bahsetmiştik. Bu alanın resmi çekildikten sonra renkli bir çıktısı alınır ve bu çıktı üzerine cephenin tüm detaylı not edilir.

Hem açık hava reklamcılığı hem de seçim afiş baskı hizmetlerinde alınan ölçülerin mm olması işlemlerde hata olmasının önüne geçmektedir. Aksi halde bu hizmet tüketiciye istediği sonuçları vermeyecektir. Seçim afiş baskıda en çok talep gören 70×100 poster baskı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için tarafımız ile iletişime geçebilirsiniz. Daha önce neticelendirdiğimiz afiş yaptırma ve poster baskı ile bez afiş örneklerine erişmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Seçim Afiş Baskı Fiyatları

Hedeflerinize ulaşma konusunda hayli destek olan seçim afişleri bahsettiğimiz üzere alanında uzman ekibimizce yapıldığı takdirde sonuçları ile yüzlerinizi güldürecektir. Doğru slogan ve doğru görseli kullanarak hedef kitleye yönelme konusunda uzun süreli çalışmalar sergilemiş ve neticesinde başarılarını sabitlemiş olan ekibimiz ile iletişime geçerek daha detaylı bilgiler talep edebilirsiniz.

 

www.bursalimatbaa.com/bursa-muhtarlik-afisleri.html

Seçim öncesi muhtarın en çok kullandıkları muhtar adayı oy kağıdı yada muhtar adayı oy pusulası olarak bilinen kağıtlar binlerce adet basılarak seçmenlere dağıtılır. ULUSMAT muhtar adaylarına oy pusulası ihtiyaçlarında ekonomik çözümler sunmaya devam ediyor.

Yüksek Seçim Kurulu'nun kararına göre, muhtar ile ihtiyar meclisi/heyeti üyelerinin seçiminde; muhtar ile o seçim çevresinden seçilmesi gereken ihtiyar meclisi/heyeti üye sayısı kadar ismin birlikte yazılı olduğu oy pusulası kullanılacak. Oy pusulası üzerine "Muhtar" veya"Muhtar Adayı" ile "Üye Adayı", "İhtiyar Meclisi Üyesi" veya "İhtiyar Heyeti Üyesi" sözcükleri yazılabilecek.

Bursa Oy Pusulası, Bursa Ucuz Oy Pusulası, Bursa Muhtar Oy Pusulası, Bursa Muhtar Seçmen Kağıdı, Bursa Muhtar Afişleri, Bursa Ucuz Afiş, Bursa Ucuz Muhtar Afişleri, Bursa Ucuz Oy Pusulası, Bursa Muhtar İçin Kağıtlar

Bursa Muhtarlık Afişleri

1.Sınıf Baskı Hizmetleri.Aday Tanıtımı ve Reklam Amaçlı Kullanılmaktadır.Resim Kalitesinde Baskı Hizmeti.

Bursa Muhtarlık Pankartları

1.Sınıf Pankart Hizmeti.Aday Tanıtımı ve Reklam Amaçlı Kullanılmaktadır.Resim Kalitesinde Baskı Hizmeti.

Bursa Muhtarlık Sloganları

Muhtar ve Muhtar Adaylarına Özel Slogan Hizmetleri Sunmaktayız.Muhtarlara Özel Çalışma Fırsatı.

Sopalı Bursa Muhtarlık Pankartları

İster Dikey Sopalı Kullanın İster Yatay Şekilde Sopalı Bir Biçimde Kullanabilirsiniz.Ahşap Sopa Kullanılmaktadır.

Bursa Muhtarlık Bez Afişleri

Raşel ve Saten Kumaş Kullanılmaktadır.DX5 Kafa ile Resim Kalitesinde Baskı Hizmeti Sağlanmaktadır.

Bursa Muhtarlık Afiş Pankart Ölçüleri

80x120 Cm,80x300 Cm,80x400 Cm,80x500 Cm ve 80x600 Cm Standart Olarak Kullanılan Ölçülerdir.

Page 1 of 4

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.

Real Time Web Analytics