Bizler Bursa Matbaa olarak çağın ve teknolojinin gerisinde değil önünde yer almayı kendimize hedef Matbaa yapmış zanaatkarlarız. Farklı meslek dallarındaki müşterilerimizin Bursa baskı ihtiyaçlarını, yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile Bursa Matbaa harmanlayarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşimizin imalat olması bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir.  Bursa Matbaa'yı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğin çözümcü kişiliği olduğuna inanıyoruz.

Tıkla

Ulu Mahalle Kıbrıs Şehitleri Cad. 73/ C Osmangazi / BURSA

MUHTAR OY PUSULASI BASKI

MUHTAR OY PUSULASI

Seçim döneminde muhtar adayları için özel olarak tasarlanan "Muhtar Oy Pusulası" ürününü dilerseniz sadece isimleri ekleyerek sipariş verebilir, dilerseniz de kendi özel tasarımınızı yükleyebilirsiniz. Ürünü sepete ekledikten sonra açılacak not kısmında eklemek istediğiniz isimleri belirtmeniz yeterli olacaktır.

Muhtar Oy Pusulası Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ürün tasarımını yüklerken yüksek çözünürlüklü veya vektörel görseller kullanmaya özen gösteriniz. Düşük çözünürlüklü görseller baskı kalitesinde düşüklüğe sebep olacaktır.
  • Tasarımınızı hazırlarken ürün sayfasında bulunan Muhtar Oy Pusulası Şablonları'nı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede daha doğru bir tasarım hazırlayarak ürünün teslimat sürecini hızlandırabilirsiniz.

muhtar oy pusulası

Seçim öncesi muhtarın en çok kullandıkları muhtar adayı oy kağıdı yada muhtar adayı oy pusulası olarak bilinen kağıtlar binlerce adet basılarak seçmenlere dağıtılır. bursalimatbaa.com/muhtarlik-afisleri.html muhtar adaylarına oy pusulası ihtiyaçlarında ekonomik çözümler sunmaya devam ediyor.

Yüksek Seçim Kurulu'nun kararına göre, muhtar ile ihtiyar meclisi/heyeti üyelerinin seçiminde; muhtar ile o seçim çevresinden seçilmesi gereken ihtiyar meclisi/heyeti üye sayısı kadar ismin birlikte yazılı olduğu oy pusulası kullanılacak. Oy pusulası üzerine "Muhtar" veya"Muhtar Adayı" ile "Üye Adayı", "İhtiyar Meclisi Üyesi" veya "İhtiyar Heyeti Üyesi" sözcükleri yazılabilecek.

Oy Pusulası, Ucuz Oy Pusulası, Muhtar Oy Pusulası, Muhtar Seçmen Kağıdı, Muhtar AFişleri, Ucuz Afiş, Ucuz Muhtar Afişleri,Ucuz Oy Pusulası, Muhtar İçin Kağıtlar

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.