Bizler Bursa Matbaa olarak çağın ve teknolojinin gerisinde değil önünde yer almayı kendimize hedef Matbaa yapmış zanaatkarlarız. Farklı meslek dallarındaki müşterilerimizin Bursa baskı ihtiyaçlarını, yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile Bursa Matbaa harmanlayarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşimizin imalat olması bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir.  Bursa Matbaa'yı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğin çözümcü kişiliği olduğuna inanıyoruz.

Tıkla

Ulu Mahalle Kıbrıs Şehitleri Cad. 73/ C Osmangazi / BURSA

ADANA MATBAA FİRMALARI FİYATLARI

ADANA MATBAA FİRMALARI FİYATLARI

   Adana Matbaa, Ofset ve promosyon ürünleri imalatında fark yaratan bir ekol olmanın verdiğini güvenle, değerli öğretmenlerimizin Ofset Adana  gününü kutluyor. En gelişmiş teknolojiyi kullanarak Türkiye’de bilgisayarlı sisteme geçen ilk firmalardan olan Adana Ofset matbaa, sizler için öğretmenler gününde de birbirinden özel anahtar teslim hizmetler sunmaya devam ediyor.


   Matbaa fiyatları

Öğretmenler gününde değerli Acil Matbaa Baskı öğretmenlerimizi mutlu edecek hediyeler yaptırmak için daha Acil Matbaa fazla zaman kaybetmenize gerek yok. Siz de sevdiklerinize ve Ofset Bursa öğretmenlerinize özel kalem setleri, ajandalar, taşınabilir bellek ve sümen takımları gibi onlarca çeşit hediye oluşturmak istiyorsanız Adana Ofset  ile değerli hediyeler oluşturabilirsiniz. Yılların deneyimi ve birikimiyle sektörel iş gücünü birleştiren kuruluşumuz, Acil Matbaa kişiye özel ürün oluşturma ve isim kazıma, logo baskı teknikleri gibi özel hizmetleri ile büyük bir boşluğu dolduran, sektörünün önde gelen firmalarındandır. Evrensel kalite ve standartlarda çalışarak niteliklerini her zaman geliştirmiştir.


    Adana Ofset Değerli öğretmenlerimiz için kişisel hediye olabilecek kalem setleri, ajanda, sümen takımı gibi değişik hediyelerin üzerlerine Lazer teknolojisi ile isim kazıma, yazıcı ile isim yazma, fotoğraf basma gibi işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik öğretmeninize özel yaptırdığınız baskı işlemleri asla silinmez. Lazer markalama ve baskı ile yapılan işlemler ömür boyu kalır, ürüne zarar vermeden yok etmeye çalışmak imkansızla eş değerdir.
Bursa Ofset siz değerli öğrencileri ve velileri en güzel hediyeleri oluşturmaya davet ediyor. Siz de öğretmenler günü gelmeden, sipariş kuyruğuna girmeye gerek kalmadan harekete geçin. Kişiye özel kalem setleri oluşturma, kişisel ajandalar, sümen takımı, lazer ile isim kazıma, lazer logo markalama, lazer ile markalama ve fotoğraf baskı gibi birbirinden özel hizmetlerden faydalanmaya hemen başlayın.


     Saygı ve hoşgörü esaslı bir çalışma prensibinin sonucu olan Adana Ofset, bizi bugünlere getiren, sonsuz sevgi ve saygıyı hak eden öğretmenlerimiz için çalışmanın verdiği haklı gururu taşıyor. Sürekliliğin istikrarlı ve kaliteli üretim, müşteri memnuniyeti ve iyi hizmetle yakalanacağının bilinci ile hareket eden kuruluşumuz, bu çerçevede oluşturduğu kişiye özel imalat sistemi ile sizleri bekliyor.

matbaa fiyatlarıKaliteli Ofset Baskı ve Matbaa Hizmetleri

Adana Matbaa olarak sadece matbaa baskı fiyatları konusunda değil, matbaa baskı kalitesi konusunda da öne çıkıyoruz. Hizmet verdiğimiz Pr Ajansları, Reklam Ajansları, Sektörel Dergi Yayıncılığı yapan ajanslar, Creative Ajanslar başta olmak üzere birçok kesimden müşterimizin beklentilerini üst düzeyde karşılıyoruz.

Bursa Matbaa; Türkiye’de sektörel dergi yayıncılığı yapan ajansların, matbaacılık alanındaki en büyük çözüm ortaklarından biri olarak ön plana çıkıyor. Özellikle Demir Çelik, Makina, Otomotiv, Endüstriyel Kalıp, Hidrolik Pnömatik, Enerji ve Petrol gibi ekonominin lokomotif sektörlerine yönelik yayınlanan dergiler; yüksek teknolojiye sahip makinalarda basıldıktan sonra modern yöntemlerle (Amerikan Cilt, İplik Dikiş, Pur Tutkal Cilt, Tel Dikiş, Omega Tel Dikiş vb) ciltleme işlemine tabi tutuluyor. Akabinde kesimler yapılıyor ve kalite kontrol işlemleri tamamlandıktan sonra müşterinin talep ettiği adrese teslimat gerçekleştiriliyor. Dergiler; usta bir terzi hassasiyetiyle Bursa Matbaa tesislerinde basıldığı için, gerek yayın sahipleri gerekse de okuyucular tarafından takdir topluyor. Sektörel dergilerin dışında şirket dergileri, kurumsal bültenler ve kurumsal kimlik çalışması bünyesinde talep edilen ürünlerin (ürün kataloğu, kartvizit, cepli dosya, antetli kağıt, spiralli ve küp bloknot vb.) baskısı da yine Matbaa Bursa bünyesinde gerçekleştiriliyor. Yine şirketlerin ihtiyaç duyduğu Karton – Kağıt Çanta (Bristol veya Kuşe), Takvim Çeşitleri (Masa Takvimi – Piramit Takvim, Gemici Takvimi, Yapraklı Takvim, Duvar Takvimi vb.), her türlü ofset promosyon ürünleri, kişiselleştirilmiş ajanda baskısı, yaka kartları da ürün gamımız içerisinde yer alıyor.

Yine Tekstil, Kozmetik ve Gıda sektörlerine yönelik ürün ambalaj baskısı, etiket baskısı başta olmak üzere standart ve özel renk baskı çözümlerinde üst düzey matbaa çözümleri sunuyoruz. 

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.