Hacıilya Mah. 4. Dinç Sk.,
Osmangazi / BURSA

0541 605 30 81
[email protected]

Super User tarafından yazıldı.
Kategori:

BROŞÜR BASKI FİYATLARI

BROŞÜR VE EL İLANLARINDA TESLİM SÜRESİ 1 GÜNDÜR.

BROŞÜR FİYATLARI

1.000 Adet

2.000 Adet

5.000 Adet

10.000 Adet

20.000 Adet

50.000 Adet

A5 (15x21)Çift Taraflı 150 Gr Parlak Kuşe Broşür

140

180

220

400

650

1650

A4 (21x30) Çift Taraflı 150 Gr Parlak Kuşe Broşür

200

320

410

750

1350

3250

A3 (30x42) Çift Taraflı 150 Gr Parlak Kuşe Broşür

350

590

750

1400

2400

5300

 Katlama Kırım bu ücretlere dahil değildir. Diğer Ölçü ve adetler için fiyat alınız… TESLİM SÜRESİ 24 Saat

       KDV DAHİL DEĞİLDİR      

 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri 

 

Broşür Nedir?

Broşürler bir ürün, hizmet veya kampanyaya yönelik olarak hazırlanmış tek sayfalı reklam ve duyuru aracıdır. Broşürler geniş kitlelere ulaşabilmesi, dağıtımının kolay, maliyetinin düşük olması nedeniyle günümüzde çokça karşımıza çıkan bir reklam ürünüdür. Kimi zaman mahallemizdeki küçük marketin Broşürnı posta kutumuzda bulurken, hafta sonu gazetemizden televizyonda gördüğümüz bir reklam filminin Broşür ile karşılaşırız. Hazırlatanların amaçları farklı olsa da Broşürnın amacı ilan etmektir.
 
 

Broşürnda  Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Farklı, özgün ve ilginç olmalıdır. Söylemesi kısa olsa da bu Broşür nasıl yapılır? Öncelikle her ne kadar iyi tasarımlar kaliteli baskılardan bahsetsekte, başarılı kampanyalar her zaman satışlarınız üzerinde olumlu etkiler yaratır. Broşür tasarımı hazırlanırken bir ürün veya kampanyaya yönelik cezbedici içerikten oluşmalıdır. Kısa olmalıdır ve en önemlisi açık olmalıdır.
“Büyük boy pizza 5 Lira” yazan bir Broşür “Peynir, sosis, salam, sucuk, özel seçmeli büyük boy pizza 5 lira” yazan bir Broşürna göre çok daha etkilidir.
 
Ürününüzün kaliteli olması onu arka plana atmanız anlamına gelmez. Ama önce insanların dikkatini çekmelisiniz. Amaç, yoğun rekabet ortamında tüketicinin rakiplerinizle sizi kıyaslama yapacağı zaman, onu size doğru meylettirmek ve aklına girmek olmalıdır. Bir Broşür sizin pizzanızın lezzetini anlatamaz. Fakat iyi bir pizza fotoğrafı  insanın acıkma güdüsünü tetikleyebilir. Bir Broşür sizin pizzanızdaki hızlı servisi kanıtlamaz ama hatırlatır. Siz Broşürna ne yazarsanız, o, sizi müşterinin gözünde onu yapma mecburiyetine sokacaktır. Olmayanı vadeden Broşür çalışması belki size bir kerelik bir müşteri kazandırır ama beğenilmeyen hizmet ve kulaktan kulağa reklamla 10 müşteri kaybettirir. Reklam abartmaktır ama asla olmayan bir şeyi satmaya çalışmak değildir. İşte Broşürler da tasarlanırken sizi siz gibi anlatacak bilgiler içermeli, metinler sadeleştirilerek ve herkesin anlayabileceği şekilde kullanılmalıdır. Çok fazla ürün ve hizmeti anlatayım derken müşteri gözünde algılanamamaktan kaçınılmalıdır.
 

Broşür bir firmanın veya fikrin görsel olarak kağıda dökülmüş haline denilmektedir. Özellikle kampanya ürünlerin tanıtılması amacı ile hazırlanan broşür ilgili ürünün veya hizmetin en iyi şekilde öz olarak yayılmasına olanak sağlamaktadır. Broşür basımı ise matbaa firmaları tarafınca yapılmaktadır.

 

Broşür tasarımı istenilen ebat kağıdın çeşidine göre ürünün veya firmanın temel renkleri ile uyumlu halde hazırlanmalıdır. Baskı yapılacak firmanın veya ürünün özelliklerine göre hazırlanmış bir broşür basımı etkili bir reklam aracı olacaktır. Öyle ki: bir kumaş firmasına hazırlanacak olan broşürün kumaş izlenimi veren bir kağıda tasarımı yapılarak basılması, araç kiralama firmasına hazırlanacak olan bir materyalin otomobil şeklinde kesilerek yapılmış bir broşürün etkisi çok daha fazla olacaktır. Bu ve buna benzer reklam çalışması yapılabilen basılı kağıt ile istenilen reklam etkisi yaratılabilmektedir.

 

Tanıtımların Broşür yada kitapçık şeklinde yapılabildiği broşür talepleri istenilen ebat ve renk çeşitliliği ile firmamız tarafından profesyonel bakış açısı ile gerçekleştirilmektedir. Yakalanması istenilen hedef kitleye uygun grafik tasarım yapımı ile başlayan süreç ebat ve kağıt tipi tercihi sonrası son filmlerin çıkması ile onay aşamasına alınmaktadır. Onayın ardından hızlı baskı sürecine geçilerek iş en kısa sürede bitirilmektedir.

 

Broşür basımı esnasında dikkat edilmesi gerekenler;

  1. Basılacak broşürün ne için olduğu,
  2. Hangi hedef kitleye hitap edeceği,
  3. Anlatılmak istenen ana fikir,
  4. Belirlenen bütçe analizi,
  5. Dağıtım kanalının ne olduğu gibi temel bilgilerin tespit edilmesi ile başlatılması gerekmektedir.

 

İstenilen ebat ölçüsü ile yukarıda belirlenen temel maddeler seçildiğinde siparişiniz en kısa sürede basılarak İstanbul içi adresinize kadar teslim edilmektedir. Broşür ile ilgili tüm talepleriniz ve bilgi almak için çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Matbaa sektörünün lider kuruluşlarından olan Bursalı Matbaacılık olarak bizden fiyat almadan iş emri vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Broşür Tasarımı

Reklam ajansımız bünyesinde ihtayacınıza özel seçeneklerle Broşür tasarım hizmeti sunulmaktadır. Bursa ve ilçelerindeki'da Broşür tasarımları reklam ajansımız bünyesinde hazırlanır. Özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden Broşür tasarımları deneyimli grafik tasarımcılarımız tarafından sizlere sunulur.

Broşür Matbaa Baskısı

Tasarım çalışmaları reklam ajansımızda hazırlanan Broşürlernın baskısı Bursa ve ilçelerindeki matbaalarında yapılır. Broşür baskı işlerinizin tüm üretim aşamaları titizlikle takip edilir. Broşür çalışmalarınız baskısı renk denetimli, bilgisayarlı kontrol sistemine sahip matbaa makinelerinde yapılır. Cilt ve baskı sonrası üretim işlemleri tamamlarak adresinize teslim edilir.

Broşür Tasarım ve Matbaa Baskı Fiyatları:

Broşür fiyatları; boyut, kağıt, adet, sayfa sayısı gibi baskı ve tasarım fiyatını etkileyen değişken üretim parametreleri nedeni ile işe özel fiyat teklifleri ile belirlenir. Broşür tasarım ve matbaa basım işleriniz için online fiyat teklifi bölümünden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 

Tasarımı, Matbaa Basımı Yapılan Broşür Ölçüleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Broşürler küçük ölçülerde tasarlanıp yüksek adetlerde matbaa basımı yaptırılarak kullanılmadır.
Broşür ölçülerinde 14x20 cm, 21x29.7 cm , 10x14 cm , 10x21 cm en çok tercih edilen ölçülerdir. Broşürler maliyetlerini düşük tutmak amacıyla  düşük gramaj diye tabir edilen 90, 135, 175 gr kağıtlara bastırılmalıdır. Eğer bu kağıtların ince kaldığı düşünülürse 200 – 250 gr kağıtlarda kullanılabilir. Broşür kağıdı olarak kuşe ve I. Hamur kağıt kullanılarak matbaa baskısı yapılabilir. Tercihe göre Broşürler tek renk baskılı 2 renk baskılı ve çok renkli şekilde basılabilir. Sadece yazıdan oluşan Broşürler 1 veya 2 renkten oluşurken, içinde fotoğraf olan Broşürlernı renkli bastırmakta fayda vardır.

Broşür Matbaa Baskı ve Tasarım Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Broşürlernın baskı ve tasarım fiyatları, ölçü, baskı adedi, kağıt türü vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. İstediğiniz özellikteki Broşürnın tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturulmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özellikleri yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İrtibat bilgileriniz üzerinden müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır.

BROŞÜR BASKI

İşletmenizin ya da ürünlerinizin tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? O zaman A5 Broşür çeşitleri tam size göre. Ebatları sayesinde hem çok fazla yer kaplamayan hem de hedef kitleniz eline aldığı zaman sırıtmayan bu baskı ürünleri tamamen amacına hizmet etmektedir.

Kolay okunabilir, içeriği müşterilerinizi sıkmaz ve direk mesaj odaklı olan bu Broşür modeli ile tantımınızı sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.A5 Broşür boyutu bakımından en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. bursalimatbaa.com online matbaa farkıyla vereceğiniz siparişlerinizi organize matbaa kalitesiyle basmaktadır. A5 Broşür baskı fiyatları bakımında da diğer ürünlerden daha avantajlıdır. 

Üstelik artık tasarımınızın olmaması sizin için bir sorun değil. Çünkü kendin tasarla özelliğimiz ile online A5 Broşür tasarımları yapabilirsiniz. İşte size online matbaanın bir avantajı daha. Şirketinizde bir sürü işle uğraşırken birde kalkıp matbaaya ya da reklam ajanslarına gitmenize hiç gerek yok. Bütün matbaa baskı işlerinizi yerinizden kalmadan, vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Bu sayede geleneksel matbaa baskı sürecini zorlu yönetiminden kurtulmuş, hem vakitten hem nakitten tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Online Broşür siparişi vermek için doğru adrestesiniz. Bursa Broşür fiyatları Tasarımınızı yükleyin ya da hazır tasarımlarımızdan birini seçin. Kredi kartınızla ya da havale yöntemiyle siparişinizi verin. Ürünlerinizi hazırlayıp adresinize gönderelim. Siz de Bursa'nın en ekonomik ve en kaliteli online matbaasıyla çalışmanın rahatını yaşayın.

bursa Broşür, bursa Broşür fiyatları, bursa Broşür baskı, bursa Broşür tasarım, yapan, Broşür fiyatları, broşür baskı fiyatları, broşür baskı örnekleri, broşür örnekleri, , broşür örnekleri, el broşürü fiyatları, 

Broşür Baskı, Broşür Baskı Adana, Broşür Baskı Adıyaman, Broşür Baskı Afyonkarahisar, Broşür Baskı Ağrı, Broşür Baskı Aksaray, Broşür Baskı Amasya, Broşür Baskı Ankara, Broşür Baskı Antalya, Broşür Baskı Ardahan, Broşür Baskı Artvin, Broşür Baskı Aydın, Broşür Baskı Balıkesir, Broşür Baskı Bartın, Broşür Baskı Batman, Broşür Baskı Bayburt, Broşür Baskı Bilecik, Broşür Baskı Bingöl, Broşür Baskı Bitlis, Broşür Baskı Bolu, Broşür Baskı Burdur, Broşür Baskı Bursa, Broşür Baskı Çanakkale, Broşür Baskı Çankırı, Broşür Baskı Çorum, Broşür Baskı Denizli, Broşür Baskı Diyarbakır, Broşür Baskı Düzce, Broşür Baskı Edirne, Broşür Baskı Elazığ, Broşür Baskı Erzincan, Broşür Baskı Erzurum, Broşür Baskı Eskişehir, Broşür Baskı Fiyatları, Broşür Baskı Gaziantep, Broşür Baskı Giresun, Broşür Baskı Gümüşhane, Broşür Baskı Hakkâri, Broşür Baskı Hatay, Broşür Baskı Iğdır, Broşür Baskı Isparta, Broşür Baskı İstanbul, Broşür Baskı İzmir, Broşür Baskı Kahramanmaraş, Broşür Baskı Karabük, Broşür Baskı Karaman, Broşür Baskı Kars, Broşür Baskı Kastamonu, Broşür Baskı Kayseri, Broşür Baskı Kilis, Broşür Baskı Kırıkkale, Broşür Baskı Kırklareli, Broşür Baskı Kırşehir, Broşür Baskı Kocaeli, Broşür Baskı Konya, Broşür Baskı Kütahya, Broşür Baskı Malatya, Broşür Baskı Manisa, Broşür Baskı Mardin, Broşür Baskı Mersin, Broşür Baskı Muğla, Broşür Baskı Muş, Broşür Baskı Nevşehir, Broşür Baskı Niğde, Broşür Baskı Ordu, Broşür Baskı Osmaniye, Broşür Baskı Rize, Broşür Baskı Sakarya, Broşür Baskı Samsun, Broşür Baskı Şanlıurfa, Broşür Baskı Siirt, Broşür Baskı Sinop, Broşür Baskı Sivas, Broşür Baskı Şırnak, Broşür Baskı Tekirdağ, Broşür Baskı Tokat, Broşür Baskı Trabzon, Broşür Baskı Tunceli, Broşür Baskı Uşak, Broşür Baskı Van, Broşür Baskı Yalova, Broşür Baskı Yozgat, Broşür Baskı Zonguldak, Evlenme Teklifi Pankart Fiyatları, El İlanı Baskı, El İlanı Baskı Adana, El İlanı Baskı Adıyaman, El İlanı Baskı Afyonkarahisar, El İlanı Baskı Ağrı, El İlanı Baskı Aksaray, El İlanı Baskı Amasya, El İlanı Baskı Ankara, El İlanı Baskı Antalya, El İlanı Baskı Ardahan, El İlanı Baskı Artvin, El İlanı Baskı Aydın, El İlanı Baskı Balıkesir, El İlanı Baskı Bartın, El İlanı Baskı Batman, El İlanı Baskı Bayburt, El İlanı Baskı Bilecik, El İlanı Baskı Bingöl, El İlanı Baskı Bitlis, El İlanı Baskı Bolu, El İlanı Baskı Burdur, El İlanı Baskı Bursa, El İlanı Baskı Çanakkale, El İlanı Baskı Çankırı, El İlanı Baskı Çorum, El İlanı Baskı Denizli, El İlanı Baskı Diyarbakır, El İlanı Baskı Düzce, El İlanı Baskı Edirne, El İlanı Baskı Elazığ, El İlanı Baskı Erzincan, El İlanı Baskı Erzurum, El İlanı Baskı Eskişehir, El İlanı Baskı Gaziantep, El İlanı Baskı Giresun, El İlanı Baskı Gümüşhane, El İlanı Baskı Hakkâri, El İlanı Baskı Hatay, El İlanı Baskı Iğdır, El İlanı Baskı Isparta, El İlanı Baskı İstanbul, El İlanı Baskı İzmir, El İlanı Baskı Kahramanmaraş, El İlanı Baskı Karabük, El İlanı Baskı Karaman, El İlanı Baskı Kars, El İlanı Baskı Kastamonu, El İlanı Baskı Kayseri, El İlanı Baskı Kilis, El İlanı Baskı Kırıkkale, El İlanı Baskı Kırklareli, El İlanı Baskı Kırşehir, El İlanı Baskı Kocaeli, El İlanı Baskı Konya, El İlanı Baskı Kütahya, El İlanı Baskı Malatya, El İlanı Baskı Manisa, El İlanı Baskı Mardin, El İlanı Baskı Mersin, El İlanı Baskı Muğla, El İlanı Baskı Muş, El İlanı Baskı Nevşehir, El İlanı Baskı Niğde, El İlanı Baskı Ordu, El İlanı Baskı Osmaniye, El İlanı Baskı Rize, El İlanı Baskı Sakarya, El İlanı Baskı Samsun, El İlanı Baskı Şanlıurfa, El İlanı Baskı Siirt, El İlanı Baskı Sinop, El İlanı Baskı Sivas, El İlanı Baskı Şırnak, El İlanı Baskı Tekirdağ, El İlanı Baskı Tokat, El İlanı Baskı Trabzon, El İlanı Baskı Tunceli, El İlanı Baskı Uşak, El İlanı Baskı Van, El İlanı Baskı Yalova, El İlanı Baskı Yozgat, El İlanı Baskı Zonguldak

 

Toplist 25