bursa matbaa, matbaa bursa,

MASKE KUTUSU ADANA

MASKE KUTUSU BASKI İMALATI Adana

50'li tek kullanımlık maskeler için maske kutusu Adana  baskı imalatımız Adana maske kutusu baskı amerikan bristol kağıt'dan yada isteğinize göre değişebilir özellikte maske kutusu üretimini yapmaktayız. 

Maske Kutusu Fiyatları Adana

Maske kutusu fiyatları Adana adet arttıkça birim fiyat düşmektedir. 30 krş dan başlıyan fiyatlar adet yükseldikçe birim fiyat düşmektedir.

Maske Kutusu İmalatı Adana

Maske kutusu imalatı yapan firmamız bünyesindeki uzman profesyonel ekibi ve deneyimi ile hızlı şekilde Maske kutusu imalatı Adana yapmaktadır. Maske kutusu imalatı yapan firmamız acil işlerinizde sizlere hızlı çözümler sunmaktayız.İstediğiniz boyutta maske kutusu yapabilmekteyiz müşterimize özel bıçak hazırlayıp maske kutusu hazırlayabilmekteyiz. İsteğinize göre amerikan bristol yada krome kartona baskı yapabiliriz yada selefonlu yada selefonsuz olarak maske kutusu baskısı yapabiliriz. Maske kutusu kısa bizim işimiz!

 

Maske Kutusu Baskı

Maske kutusu baskı yaptırmak isteyen imalatçılar ve kamu kurumları için profesyonel deneyimli ekibimiz ile acil kutu baskı ihtiyaçlarınızı hızlı şekilde çözüm üretmekteyiz. Maske kutusu baskı yaptırmak isteyen müşterilerimize istedikleri ölçüde özel kutu yapabildiğimiz gibi hazırda bıçak izi bulunan çeşitli kutu ölçülerimiz de bulunmaktadır. Bu şekilde müşterilerimize çeşitli maske kutusu önerilerinde bulunmaktayız. İstediğiniz kağıt istediğiniz boyut da kutu yapabilmekteyiz.

 

Maske Kutusu Fiyatları

Maske kutusu fiyatları en uygun kutu ölçüleri ile bizden temin edebilirsiniz. Tekli maske kutusu, 5'li maske kutusu,25 li maske kutusu, 50'li maske kutusu, 75'li maske kutusu, 100'lü maske kutusu, 150'li maske kutusu ve istediğiniz boyutta maske kutusu yapabilmekteyiz. Hazırlamış olduğumuz özel bıçaklar ile kutu hazırlandıktan sonra isterseniz alt kısmı manuel katlanır yada işinizi yavaşlatmamak için özel hazırladığımız maske kutusu ile kutuyu çevirdiğiniz alt kısmı otomatik katlanır maske kutusu yapabilmekteyiz.

 

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.

bursal? matbaa