Broşür fiyatları

ADANA BROŞÜR BASKI

ADANA BROŞÜR BASKI FİYATLARI

BROŞÜR VE EL İLANLARINDA TESLİM SÜRESİ 1 GÜNDÜR.

broşür baskı fiyatları

ADANA Broşür, ADANA Broşür fiyatları, ADANA Broşür baskı, ADANA Broşür tasarım, yapan, Broşür fiyatları, broşür baskı fiyatları, broşür baskı örnekleri, broşür örnekleri, , ADANA matbaa, broşür örnekleri, el broşürü fiyatları,  

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri 

 

ADANA Broşür Nedir?

Broşürler bir ürün, hizmet veya kampanyaya yönelik olarak hazırlanmış tek sayfalı reklam ve duyuru aracıdır. Broşürler geniş kitlelere ulaşabilmesi, dağıtımının kolay, maliyetinin düşük olması nedeniyle günümüzde çokça karşımıza çıkan bir reklam ürünüdür. Kimi zaman mahallemizdeki küçük marketin Broşürnı posta kutumuzda bulurken, hafta sonu gazetemizden televizyonda gördüğümüz bir reklam filminin Broşür ile karşılaşırız. Hazırlatanların amaçları farklı olsa da Broşürnın amacı ilan etmektir.
 
 

Broşürnda  Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Farklı, özgün ve ilginç olmalıdır. Söylemesi kısa olsa da bu ADANA Broşür Baskı nasıl yapılır? Öncelikle her ne kadar iyi tasarımlar kaliteli baskılardan bahsetsekte, başarılı kampanyalar her zaman satışlarınız üzerinde olumlu etkiler yaratır. Broşür tasarımı hazırlanırken bir ürün veya kampanyaya yönelik cezbedici içerikten oluşmalıdır. Kısa olmalıdır ve en önemlisi açık olmalıdır.
“Büyük boy pizza 5 Lira” yazan bir Broşür Baskı “Peynir, sosis, salam, sucuk, özel seçmeli büyük boy pizza 5 lira” yazan bir Broşürna göre çok daha etkilidir.
 
Ürününüzün kaliteli olması onu arka plana atmanız anlamına gelmez. Ama önce insanların dikkatini çekmelisiniz. Amaç, yoğun rekabet ortamında tüketicinin rakiplerinizle sizi kıyaslama yapacağı zaman, onu size doğru meylettirmek ve aklına girmek olmalıdır. Bir ADANA Broşür Baskı sizin pizzanızın lezzetini anlatamaz. Fakat iyi bir pizza fotoğrafı  insanın acıkma güdüsünü tetikleyebilir. Bir Broşür sizin pizzanızdaki hızlı servisi kanıtlamaz ama hatırlatır. Siz Broşürna ne yazarsanız, o, sizi müşterinin gözünde onu yapma mecburiyetine sokacaktır. Olmayanı vadeden Broşür çalışması belki size bir kerelik bir müşteri kazandırır ama beğenilmeyen hizmet ve kulaktan kulağa reklamla 10 müşteri kaybettirir. Reklam abartmaktır ama asla olmayan bir şeyi satmaya çalışmak değildir. İşte Broşürler da tasarlanırken sizi siz gibi anlatacak bilgiler içermeli, metinler sadeleştirilerek ve herkesin anlayabileceği şekilde kullanılmalıdır. Çok fazla ürün ve hizmeti anlatayım derken müşteri gözünde algılanamamaktan kaçınılmalıdır.
 

Broşür Baskı bir firmanın veya fikrin görsel olarak kağıda dökülmüş haline denilmektedir. Özellikle kampanya ürünlerin tanıtılması amacı ile hazırlanan broşür ilgili ürünün veya hizmetin en iyi şekilde öz olarak yayılmasına olanak sağlamaktadır. ADANA Broşür basımı ise matbaa firmaları tarafınca yapılmaktadır.

 

ADANA Broşür Baskı tasarımı istenilen ebat kağıdın çeşidine göre ürünün veya firmanın temel renkleri ile uyumlu halde hazırlanmalıdır. Baskı yapılacak firmanın veya ürünün özelliklerine göre hazırlanmış bir broşür basımı etkili bir reklam aracı olacaktır. Öyle ki: bir kumaş firmasına hazırlanacak olan broşürün kumaş izlenimi veren bir kağıda tasarımı yapılarak basılması, araç kiralama firmasına hazırlanacak olan bir materyalin otomobil şeklinde kesilerek yapılmış bir broşürün etkisi çok daha fazla olacaktır. Bu ve buna benzer reklam çalışması yapılabilen basılı kağıt ile istenilen reklam etkisi yaratılabilmektedir.

 

Tanıtımların ADANA Broşür Baskı yada kitapçık şeklinde yapılabildiği broşür talepleri istenilen ebat ve renk çeşitliliği ile firmamız tarafından profesyonel bakış açısı ile gerçekleştirilmektedir. Yakalanması istenilen hedef kitleye uygun grafik tasarım yapımı ile başlayan süreç ebat ve kağıt tipi tercihi sonrası son filmlerin çıkması ile onay aşamasına alınmaktadır. Onayın ardından hızlı baskı sürecine geçilerek iş en kısa sürede bitirilmektedir.

 

Broşür basımı esnasında dikkat edilmesi gerekenler;

  1. Basılacak broşürün ne için olduğu,
  2. Hangi hedef kitleye hitap edeceği,
  3. Anlatılmak istenen ana fikir,
  4. Belirlenen bütçe analizi,
  5. Dağıtım kanalının ne olduğu gibi temel bilgilerin tespit edilmesi ile başlatılması gerekmektedir.

 

İstenilen ebat ölçüsü ile yukarıda belirlenen temel maddeler seçildiğinde siparişiniz en kısa sürede basılarak İstanbul içi adresinize kadar teslim edilmektedir. Broşür ile ilgili tüm talepleriniz ve bilgi almak için çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Matbaa sektörünün lider kuruluşlarından olan ADANAlı Matbaacılık olarak bizden fiyat almadan iş emri vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Broşür Tasarımı

Reklam ajansımız bünyesinde ihtayacınıza özel seçeneklerle Broşür tasarım hizmeti sunulmaktadır. ADANA ve ilçelerindeki'da Broşür tasarımları reklam ajansımız bünyesinde hazırlanır. Özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden Broşür tasarımları deneyimli grafik tasarımcılarımız tarafından sizlere sunulur.

Broşür Matbaa Baskısı

Tasarım çalışmaları reklam ajansımızda hazırlanan Broşürlernın baskısı ADANA ve ilçelerindeki matbaalarında yapılır. Broşür baskı işlerinizin tüm üretim aşamaları titizlikle takip edilir. Broşür çalışmalarınız baskısı renk denetimli, bilgisayarlı kontrol sistemine sahip matbaa makinelerinde yapılır. Cilt ve baskı sonrası üretim işlemleri tamamlarak adresinize teslim edilir.

Broşür Tasarım ve Matbaa Baskı Fiyatları:

Broşür fiyatları; boyut, kağıt, adet, sayfa sayısı gibi baskı ve tasarım fiyatını etkileyen değişken üretim parametreleri nedeni ile işe özel fiyat teklifleri ile belirlenir. Broşür tasarım ve matbaa basım işleriniz için online fiyat teklifi bölümünden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 

Tasarımı, Matbaa Basımı Yapılan Broşür Ölçüleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Broşürler küçük ölçülerde tasarlanıp yüksek adetlerde matbaa basımı yaptırılarak kullanılmadır.
Broşür ölçülerinde 14x20 cm, 21x29.7 cm , 10x14 cm , 10x21 cm en çok tercih edilen ölçülerdir. Broşürler maliyetlerini düşük tutmak amacıyla  düşük gramaj diye tabir edilen 90, 135, 175 gr kağıtlara bastırılmalıdır. Eğer bu kağıtların ince kaldığı düşünülürse 200 – 250 gr kağıtlarda kullanılabilir. Broşür kağıdı olarak kuşe ve I. Hamur kağıt kullanılarak matbaa baskısı yapılabilir. Tercihe göre Broşürler tek renk baskılı 2 renk baskılı ve çok renkli şekilde basılabilir. Sadece yazıdan oluşan Broşürler 1 veya 2 renkten oluşurken, içinde fotoğraf olan Broşürlernı renkli bastırmakta fayda vardır.

Broşür Matbaa Baskı ve Tasarım Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Broşürlernın baskı ve tasarım fiyatları, ölçü, baskı adedi, kağıt türü vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. İstediğiniz özellikteki Broşürnın tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturulmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özellikleri yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İrtibat bilgileriniz üzerinden müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır.

BROŞÜR BASKI

İşletmenizin ya da ürünlerinizin tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? O zaman A5 Broşür Baskı çeşitleri tam size göre. Ebatları sayesinde hem çok fazla yer kaplamayan hem de hedef kitleniz eline aldığı zaman sırıtmayan bu baskı ürünleri tamamen amacına hizmet etmektedir.

Kolay okunabilir, içeriği müşterilerinizi sıkmaz ve direk mesaj odaklı olan bu Broşür modeli ile tantımınızı sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.A5 Broşür boyutu bakımından en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. ADANAlimatbaa.com online matbaa farkıyla vereceğiniz siparişlerinizi organize matbaa kalitesiyle basmaktadır. A5 Broşür baskı fiyatları bakımında da diğer ürünlerden daha avantajlıdır. 

Üstelik artık tasarımınızın olmaması sizin için bir sorun değil. Çünkü kendin tasarla özelliğimiz ile online A5 Broşür tasarımları yapabilirsiniz. İşte size online matbaanın bir avantajı daha. Şirketinizde bir sürü işle uğraşırken birde kalkıp matbaaya ya da reklam ajanslarına gitmenize hiç gerek yok. Bütün matbaa baskı işlerinizi yerinizden kalmadan, vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Bu sayede geleneksel matbaa baskı sürecini zorlu yönetiminden kurtulmuş, hem vakitten hem nakitten tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Online Broşür siparişi vermek için doğru adrestesiniz. ADANA Broşür fiyatları Tasarımınızı yükleyin ya da hazır tasarımlarımızdan birini seçin. Kredi kartınızla ya da havale yöntemiyle siparişinizi verin. Ürünlerinizi hazırlayıp adresinize gönderelim. Siz de ADANA'nın en ekonomik ve en kaliteli online matbaasıyla çalışmanın rahatını yaşayın.

 

 

Yorumlar   

0 #12 youtube wyswietlenia 31-07-2019 08:47
First of all I would like to say great blog! I had a quick question which I'd like to ask if you don't mind.
I was interested to know how you center yourself
and clear your head prior to writing. I have had trouble clearing my thoughts in getting my thoughts out there.
I do take pleasure in writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes are usually wasted simply just trying to figure out
how to begin. Any suggestions or tips? Thank you!
Alıntı
0 #11 עליית מסת שריר 24-07-2019 05:06
Its like you read my mind! You seem to know so much
about this, like you wrote the book in it or something.
I think that you could do with a few pics to drive the message home a little bit, but other than that, this is excellent blog.
A great read. I will definitely be back.
Alıntı
0 #10 העלאת מסת שריר 22-07-2019 20:30
Why visitors still use to read news papers when in this technological globe all
is available on net?
Alıntı
0 #9 עליית מסת שריר 21-07-2019 09:19
Woah! I'm really loving the template/theme of this site.
It's simple, yet effective. A lot of times it's hard
to get that "perfect balance" between user friendliness
and appearance. I must say you have done a fantastic job
with this. Additionally, the blog loads extremely quick for me
on Opera. Outstanding Blog!
Alıntı
0 #8 płoty plastikowe 22-06-2019 16:06
Równiez gwοli wieśniaków przeԀkładane sa odgrodzenia PCV.
Alıntı
0 #7 online article 20-06-2019 06:56
First of all I want to say awesome blog! I had a quick question which I'd like
to ask if you don't mind. I was interested to find out how you center yourself and clear your thoughts
prior to writing. I have had difficulty clearing my thoughts in getting my thoughts out.

I do enjoy writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes tend to be
wasted just trying to figure out how to begin. Any suggestions or hints?
Thanks!
Alıntı
0 #6 online articles 19-06-2019 16:46
It's remarkable to visit this web site and reading the
views of all mates about this paragraph, while I am also eager
of getting knowledge.
Alıntı
0 #5 articles online 16-06-2019 13:55
Right here is the right website for anybody who would like
to find out about this topic. You realize so much its almost
tough to argue with you (not that I actually will need to…HaHa).
You certainly put a fresh spin on a subject that's been discussed for decades.
Excellent stuff, just great!
Alıntı
0 #4 online games 07-06-2019 14:54
Everyone loves what you guys tend to be up too.
This type of clever work and reporting! Keep up the wonderful works guys I've
added you guys to my blogroll.
Alıntı
0 #3 Game Playing Guides 04-06-2019 03:08
It's going to be finish of mine day, except before finish I am reading this enormous
article to increase my knowledge. Tree of Savior
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.