bursa matbaa, matbaa bursa,

SATILIK KİRALIK AFİŞLERİ

BRANDA AFİŞ FİYATLARI 

 

GAYRİMENKUL SATILIK ve KİRALIK EV AFİŞLERİ 

SATILIK ARSA AFİŞLERİ | SATILIK ve KİRALIK İŞYERİ | DÜKKAN AFİŞLERİ

Afişlerimiz branda üzerine dijital baskı tekniği ile yapılmaktadır. Baskı kalitesi ve kalıcılığı üst safhadadır. Afişlerin Etrafı isteğe bağlı olarak dikişli, kolonlu veya dikişsiz olarak yapılabilmektedir. Kenarlarına alüminyum kapsül uygulanmaktadır. Baskı kalitesi üst düzey olduğu için yıkanabilir. Güneş ışınlarına karşı mukavemetlidir. İsteğe bağlı olarak kumaş üzerine bez afiş yapılmaktadır. Kullanılan kumaş cinsi Rashell Kumaş veya Saten Kumaştır. Kumaş afişlerimiz termal transfer veya dijital tekstil baskı ile yapılmaktadır. çok kalitelidir.

afiş baskı fiyatları 

- 4 tarafına kapsül çakılmaktadır. (Kuş gözü)
- Basit olan tasarımlar ücretsiz yapılmaktadır.
- Afiş fiyatlarımızda KDV dahil değildir.
- Afişlerinize istediğinizde ekstra olarak dikiş yapılmaktadır.
- 300 TL ve üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ kargo
- Siparişiniz maksimum 3 iş günü içerisinde hazırlanır.
- Vinil afişleriniz isteğiniz üzere 280gr veya 440gr vinil brandalara basılır.

 

 

 

DİĞER ÖLCÜLER İÇİN FİYAT ALINIZ 0541 406 65 99 

 

branda afiş fiyatları  branda afiş fiyatları  branda afiş fiyatları

branda afiş fiyatları  branda afiş fiyatları  branda afiş fiyatları

 

Su ve ışık geçirmeyen bir kumaş türünden üretilmiş olan koruyucu malzemeye branda adı verilir. Branda afiş ise reklamcılık sektöründe, tabelalarda yer alan etkili birer pazarlama aracıdır. Ürün tanıtımı, kampanya bildirimi ve duyuru işlevleri olan branda afişler, dış mekânlarda kullanılan reklam araçları olduğu için hava, toz ve kir gibi etkenlere karşı dayanıklı malzemeden üretilirler. Branda Ürünü Hakkında Genel Bilgi

Sağlamdır, esnektir ve maliyet olarak uygundur. Bu sebeple firmaların başlıca kullandıkları reklam araçları arasındadır. www.bursalimatbaa.com’a gelerek branda afiş baskılarınızı hem hızlı hem de pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Branda baskı siparişinizi kullanım amacınıza göre farklı şekillerde sipariş verebilirsiniz.

Kenarları kesilen branda baskıları poster olarak kullanabilirsiniz. Tabelalar için germe yapacağınız branda baskılar için germe payı seçeneğini seçebilirsiniz.

"Ebadına göre asım için gerekli işlemler yapılsın"opsiyonunu seçtiğiniz takdirde, branda afişinizin ebadına uygun olarak kenar kesim, dikiş, kolon dikim ve delik açma işlemlerinden uygun olan işlemler uygulanarak asıma hazır olarak gönderilecektir. 

Uzun süre dayanması amacıyla, belirli ebat üzerindeki branda afişlerin çevresine kolon tabir edilen, kumaş kemer dikilmektedir.

 

vinil branda,vinil branda tasarımı,vinil branda baskısı,ucuz vinil branda,branda,vinil branda baskısı-branda fiyatları,enucuz vinil branda,enucuz vinil branta fiyatları, Branda Afiş, Vinil Afiş, Dijital baskı afiş, afiş fiyatları, branda fiyatları, dijital baskı fiyatları, Branda afişler, emlak afişleri, promosyon afişleri, tanıtım afişleri, ucuz afiş, afiş fiyatları, branda afiş çeşitleri, branda afiş fiyatları.

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.

bursal? matbaa