bursa matbaa, matbaa bursa,

DÜĞÜN DAVETİYESİ

DÜĞÜN DAVETİYESİ |1.000 ADET|10x16 cm

Düğün Davetiyesi Modelleri Aşağıdadır.

* Bilgilerinizden oluşan örnek tasarımlar, hazırlanıp Whatsapp’tan tarafınıza gönderilir.
* Beğenip onaylarsanız baskı işlemi başlatılır.
* Davetiye ebatları 10*16 cm, 280 gr Ofset Baskı. Kartpostal-Tebrik kartı ile aynı kalınlıktadır.
* Yazı ve resim alanlarını isteğinize ve bilgilerinize göre değiştirebiliriz.
* Fiyatlarımıza zarf ücreti dâhil değildir.
* Zarflama ve bağlama size aittir.
* Pazartesi akşam saat 23:00 e kadar verdiğiniz siparişler Çarşamba günü kargoya verilir
* Perşembe akşam saat 23:00 e kadar verdiğiniz siparişler Cumartesi günü kargoya verilir.
* Kargo paketinin üzerinde, seçmiş olduğunuz davetiyenin bir tanesi görünecektir.
* İsterseniz Havale-EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

 

Ucuz davetiyelerden korkmayın

Davetiyeniz sırf gösterişli olsun diye kesinlikle gereğinden pahalı modellere yaklaşmayın. Bunun tam tersi beğendiğiniz davetiyenin ucuz olması da  sizi o modelden uzaklaştırmasın. Davetiyenizin öncelikle göze hitap etmesine özen gösterin. Birçok ucuz davetiye modelinin o pahalı davetiyeleri gölgesinde bırakabileceğini unutmayın. Seçtiğiniz modelin kaliteli ve gösterişli olmasının yanında fiyatının da uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Davetiyeniz, davetlilerinize düğününüz ile ilgili ilk ipuçlarını verecektir.

“Size özel” davetiye seçin

Seçeceğiniz davetiye modelinin sizi yansıtmasına özen gösterin. Özellikle eğlenceli çiftlere yönelik oldukça fazla seçenekler mevcut. Bunun haricinde davetiyenizi kendi fotoğrafınızla da süsleyebilirsiniz. Renkli zarf veya kraft zarf ile davetiyenize ayrı bir hava katabilirsiniz. Özellikle retro düğün davetiyeleri için kraft zarttan şaşmayın.

En özel gününüze gölge düşürmeyin

Kaygınızı anlıyoruz. Masal tadında yaşamak istediğiniz düğününüze sevenlerinizi çok davetkar bir davetiye ile çağırmak istiyorsunuz. Binlerce modelin arasından seçim yapmakta da zorlanıyorsunuz. Rüya tadında yaşamak istediğiniz o en özel gününüze de sayılı günler kalıyor. Karamsar olmayın!. En kararsız kaldığınız anda gözünüz kapalı seçebileceğiniz, cebinizi yakmayacak bazı davetiye modellerini özenle bir araya getirdik. Armoni, Elite, İklim Wedding,  Marant, Pırıl ve Polen Eko Line Davetiye kataloglarından özenle seçtiğimiz  modelleri ve fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz;

İnternetten Düğün Davetiyesi Siparişi

Her hayat bir ruh eşiyle kesişir…Yaşanacak birlikteliğin en mutlu günlerindendir ”Düğün”, ve insanlar en özel günlerine misafirlerini davet ederken, bunu en güzel şekliyle yapmak isterler. İşte ”düğün davetiyesi” kutsal evlilik kurumuna atılan ilk adımın vitrini, bir ömrün yaşayabileceği en güzel günün çağrısıdır. Bazen sembolik bir hediye, bazen de sadece bir anı kalması için istenir davetiye. Ancak dostlara ve akrabalara bu mutlu günün ilanıdır aslında.

BURSA DAVETİYE; stand BURSA DAVETİYE lerin dışına çıkar, sıradanlığı bozar, davetiyeye yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefler. Güçlü çizgileri, farklı figürleri ve kaliteli tasarımlarıyla evlenecek çiftlere farklı bir ufuk açar. Düğün davetiyeleri için BURSA DAVETİYE’yi tercih eden çiftler, sadece düğün günü için değil, hayatları boyunca kendilerini özel hissedecek bir anıya sahip olurlar.

BURSA DAVETİYE; hızlı sipariş ve teslimatın yanında, uygun fiyat avantajları ile farklı tasarımlara ulaşma imkanı verir. Siz de hayatınızın en özel gününü BURSA DAVETİYE ürünleri ile taçlandırmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.

bursal? matbaa