Bizler Bursa Matbaa olarak çağın ve teknolojinin gerisinde değil önünde yer almayı kendimize hedef Matbaa yapmış zanaatkarlarız. Farklı meslek dallarındaki müşterilerimizin Bursa baskı ihtiyaçlarını, yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile Bursa Matbaa harmanlayarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşimizin imalat olması bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir.  Bursa Matbaa'yı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğin çözümcü kişiliği olduğuna inanıyoruz.

Tıkla

Ulu Mahalle Kıbrıs Şehitleri Cad. 73/ C Osmangazi / BURSA

BURSA REKLAM DUBASI İMALATI FİYATLARI

BURSA REKLAM DUBALARI

Bursa Reklam dubaları genelde plastik olmaktadır. Bu konuda çeşit fazladır fakat genelde üretimi yapılırken kullanıcı beklentisine göre uygulama yapılır. En çok Bursa Reklam dubaları tercih edilen 3 lü dubadır. Bunun nedeni ise geniş reklam alanına sahip olmasıdır. Bu şekilde uygulama yapıldığında reklam çok daha iyi olur. Bu durum da işinizi kolaylaştırır ve bollaştırır. Bu açıdan etkili bir yöntem ve uygulama olmaktadır. Genel anlamda boyutları 45×50 boyu ise 120 cm kadar olmaktadır. Kilo olarak da yaklaşık 11 kg olmaktadır. Eğer sizin de iş yeriniz var ise reklam amaçlı düşünebilir ve işinizi özellikle geliştirmek amacı ile tercih edebilirsiniz. Fiyat bakımından bütçenize uygun olan Reklam Dubaları kaliteli malzemelerle üretilmektedir. Firmamız bu şekilde üretim sağlayarak sizleri düşündüğünü göstermektedir.

Firma Dubaları

İş yeri sahibi olan kullanıcılar var ise bizlere Reklam Dubaları siparişi vermek amacı ile arayabilir. Bir ya da birden çok siparişleriniz firmamız tarafından aynı gün alınır ve kısa sürede üretim sağlanarak sizlere teslim edilir. Hem bu şekilde sizler de işinizi yükseltebilir hizmet ağınızı hangi alanda olursa olsun genişletebilirsiniz. Bizler günün her saatinde huzurlarınızdayız.

Reklam dubaları, eskiden trafikte bilgilendirme veya inşaat alanlarını belirleme tabelaları olarak görev yapmaktaydı. Fakat günümüzde, reklam sektörünün gelişimiyle beraber çeşitlenmesi, artık her şeyin, her alanın, reklam amaçlı kullanılmış olması, farklılık arayışlarını da beraberinde getirdi. Reklam Dubası Bursa Tüketicilerin dikkatini çekmek, onları ürün veya hizmetlere yönlendirmek için, durmadan yeni tasarımlar, farklı malzemeler, farklı renklerde reklam ilanları her tarafta boy göstermeye başladı.

Günümüzde her işletme, büyük bir bütçeye sahip değildir. Sektörlerde faaliyet gösteren firmalar, büyük, orta ve küçük ölçekli bütçe ve Pazar payına sahip olabilmektedir. Elbette ki reklam, bir işletmenin pazardaki can damarıdır. Fakat her işletme, reklamın etkili kitle iletişim araçlarını kullanamamaktadır. Genellikle bütçelerinden kaynaklı olan bu durumda işletmeler, ucuz, estetik, kullanışlı reklam araçlarını tercih edebilmektedir.

 

Reklamın, mesajlarını kitlelere ulaştırmak için kullandığı araçlar, aşağı yukarı belirlenmiştir. Maliyet hesaplarından dolayı, bazen olması gereken araçlar kullanılamamaktadır. Örneğin büyük ebatta ve çarpıcı bir tabela tasarımı, her firmanın isteyebileceği bir reklam ürünüdür. Fakat bu yapılamayınca, bütçeye göre en uygun malzemeyle, mümkün olduğunca reklam yapılmaktadır. Reklam dubaları da bu noktada tercih edilmektedir. Artık sadece trafikte veya inşaat alanlarında değil, dükkân önlerinde, yanlarında, firmanın ara sokakta bulunması halinde sokak ile caddenin kesiştiği noktalarda, dükkân veya mağaza içlerinde, AVM’lerde, otoparklarda, parklarda tabela gibi kullanılabilmektedirler. Her yerde kullanılabilen bir yapıya sahip, taşınabilir, dayanıklı özellikleriyle tercih edilen reklam araçlarından biri olmuşlardır.

Reklam dubaları birçok renkte kullanılabilme özelliğine de sahiptir. Kırmızı, mavi, yeşil, sarı renkli dubalar, görsel açıdan da göze hoş görünmektedirler. Büyük, küçük, orta boylarda üretilebilmekte veya firmanın istediği ölçülerde üretimi yapılmaktadır. En çok kullanılan yapım malzemesi plastik olup, çift taraflı kullanım alanlarına, reklam tasarımları koyabilmek mümkün olmaktadır. Tasarımına göre, ince veya kalın, yumuşak veya sert yapılabilmektedir.

Reklam ürünleri, gün geçtikçe çeşitlenmeye devam edecektir. Çünkü dünya pazarı gün geçtikçe büyümektedir. İşletmelerin pazardaki yerini koruması, benzer firmalarla rekabet edebilmesi, bu gelişimle beraber daha da zor hale gelmektedir. Böyle bir zamanda reklam sektörünün, tüketicilere ulaşmak için, kesintisiz bir farklılık, çekicilik, şaşırtıcılık v.s. arayışları bilinen özelliklerindendir. ileriki zamanların reklam kulvarlarını tahmin etmek zor ama kesinlikle çok farklı yollarla, yeni iletişim mecralarını yaratacağı kesindir.


park dubaları, park dubası, park dubası fiyat, park dubası fiyatı, park dubası fiyatları, plastik duba, plastik duba fiyat, plastik duba fiyatları,plastik duba fiyatları Bursa, plastik park dubası, plastik reklam dubası, reklam duba fiyatları Bursa, reklam dubaları, reklam dubaları fiyatları Bursa, reklam dubası, reklam dubası fiyatları, reklam dubası imalatı, reklam dubası Bursa, Reklam Dubası Fiyatları, satan Yerler, satışı, örnekleri, çeşitleri,

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.