Bizler Bursa Matbaa olarak çağın ve teknolojinin gerisinde değil önünde yer almayı kendimize hedef Matbaa yapmış zanaatkarlarız. Farklı meslek dallarındaki müşterilerimizin Bursa baskı ihtiyaçlarını, yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile Bursa Matbaa harmanlayarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşimizin imalat olması bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir.  Bursa Matbaa'yı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğin çözümcü kişiliği olduğuna inanıyoruz.

Tıkla

Ulu Mahalle Kıbrıs Şehitleri Cad. 73/ C Osmangazi / BURSA

MATBAA BASIM

MATBAA BASKI

Bursalı Matbaa basım işlerinizde geçmişin deneyimi, bugünün teknolojisi, tasarım çalışmalırınızda özgün, sıradışı, bursalimatbaa.com benzersiz çözümler. Faaliyet gösterdiğimiz reklam ajansı, tasarım ve matbaa basım hizmetleri alanında; müşterilerimizin işleri için son derce titiz ve beklentilerine yanıt verecek kaliteli işler üretmek felsefesiyle çalışıyoruz.

Farklı ve profesyonel tasarımlar oluşturuyor, en kaliteli matbaa baskısını hizmetinize sunuyoruz.  Koruyucu fiyat politikamız ve zamanında iş teslimatı ile paranızı ve vaktinizi boşa harcamıyoruz.

Matbaa basımını yaptığımız tüm işlerin fotoğraf çekimi ve tasarım çalışmaları reklam ajansımız tarafından kendi bünyemizde yapılmaktadır. 

Yaptığımız İşler:

  1. Tanıtım dökümanları;Katalog, broşür, el ilanı, insört, flyer vb.
  2. Ambalaj ürünleri; kutu, karton çanta, kağıt çanta, ambalaj kağıdı, etiket vb.
  3. Promosyon ürünleri; ajanda, takvim, bloknot, masa takvimi, müp blok, defter vb.
  4. Muhasebe evrakları; fatura,irsaliye, makbuz vb.
  5. Kurumsal dökümanlar; kartvizit, dosya, antetli kağıt, zarf vb.
  6. Süreli-süresiz yayınlar; dergi, gazete, yıllık vb.

reklam tanıtım materyalleri, kurumsal dökümanlar, muhasebe evrakları ambalaj ürünlerinin fotoğraf çekimi, tasarımı, basımı firmamızca yapılmaktadır.

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.