Bizler Bursa Matbaa olarak çağın ve teknolojinin gerisinde değil önünde yer almayı kendimize hedef Matbaa yapmış zanaatkarlarız. Farklı meslek dallarındaki müşterilerimizin Bursa baskı ihtiyaçlarını, yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile Bursa Matbaa harmanlayarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşimizin imalat olması bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir.  Bursa Matbaa'yı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğin çözümcü kişiliği olduğuna inanıyoruz.

Tıkla

Ulu Mahalle Kıbrıs Şehitleri Cad. 73/ C Osmangazi / BURSA

BURSA OFSET MATBAA

BURSA OFSET MATBAA

Bursa Ofset, Ofset ve promosyon ürünleri imalatında fark yaratan bir ekol olmanın verdiğini güvenle, değerli öğretmenlerimizin Ofset Bursa 24 Kasım öğretmenler gününü kutluyor. En gelişmiş teknolojiyi kullanarak Türkiye’de bilgisayarlı sisteme geçen ilk firmalardan olan Bursa Ofset matbaa, sizler için öğretmenler gününde de birbirinden özel anahtar teslim hizmetler sunmaya devam ediyor.

bursa ofset matbaaBursa Ofset, Ofset ve promosyon ürünleri imalatında fark yaratan bir ekol olmanın verdiğini güvenle, değerli öğretmenlerimizin Ofset Bursa 24 Kasım öğretmenler gününü kutluyor. En gelişmiş teknolojiyi kullanarak Türkiye’de bilgisayarlı sisteme geçen ilk firmalardan olan Bursa Ofset matbaa, sizler için öğretmenler gününde de birbirinden özel anahtar teslim hizmetler sunmaya devam ediyor.
Öğretmenler gününde değerli öğretmenlerimizi mutlu edecek hediyeler yaptırmak için daha fazla zaman kaybetmenize gerek yok. Siz de sevdiklerinize ve Ofset Bursa öğretmenlerinize özel kalem setleri, ajandalar, taşınabilir bellek ve sümen takımları gibi onlarca çeşit hediye oluşturmak istiyorsanız Bursa Ofset ile değerli hediyeler oluşturabilirsiniz. Yılların deneyimi ve birikimiyle sektörel iş gücünü birleştiren kuruluşumuz, kişiye özel ürün oluşturma ve isim kazıma, logo baskı teknikleri gibi özel hizmetleri ile büyük bir boşluğu dolduran, sektörünün önde gelen firmalarındandır. Evrensel kalite ve standartlarda çalışarak niteliklerini her zaman geliştirmiştir.
Bursa Ofset Değerli öğretmenlerimiz için kişisel hediye olabilecek kalem setleri, ajanda, sümen takımı gibi değişik hediyelerin üzerlerine Lazer teknolojisi ile isim kazıma, yazıcı ile isim yazma, fotoğraf basma gibi işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik öğretmeninize özel yaptırdığınız baskı işlemleri asla silinmez. Lazer markalama ve baskı ile yapılan işlemler ömür boyu kalır, ürüne zarar vermeden yok etmeye çalışmak imkansızla eş değerdir.
Bursa Ofset siz değerli öğrencileri ve velileri en güzel hediyeleri oluşturmaya davet ediyor. Siz de öğretmenler günü gelmeden, sipariş kuyruğuna girmeye gerek kalmadan harekete geçin. Kişiye özel kalem setleri oluşturma, kişisel ajandalar, sümen takımı, lazer ile isim kazıma, lazer logo markalama, lazer ile markalama ve fotoğraf baskı gibi birbirinden özel hizmetlerden faydalanmaya hemen başlayın.
Saygı ve hoşgörü esaslı bir çalışma prensibinin sonucu olan Bursa Ofset, bizi bugünlere getiren, sonsuz sevgi ve saygıyı hak eden öğretmenlerimiz için çalışmanın verdiği haklı gururu taşıyor. Sürekliliğin istikrarlı ve kaliteli üretim, müşteri memnuniyeti ve iyi hizmetle yakalanacağının bilinci ile hareket eden kuruluşumuz, bu çerçevede oluşturduğu kişiye özel imalat sistemi ile sizleri bekliyor.

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.