a5 broşür baskı fiyatları

Bizler Bursa Matbaa olarak çağın ve teknolojinin gerisinde değil önünde yer almayı kendimize hedef Matbaa yapmış zanaatkarlarız. Farklı meslek dallarındaki müşterilerimizin Bursa baskı ihtiyaçlarını, yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile Bursa Matbaa harmanlayarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşimizin imalat olması bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir.  Bursa Matbaa'yı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğin çözümcü kişiliği olduğuna inanıyoruz.

Tıkla

Ulu Mahalle Kıbrıs Şehitleri Cad. 73/ C Osmangazi / BURSA

Broşür fiyatları

El İLANI BASKI

EL İLANI BASKI FİYATLARI

EL İLANI VE BROŞÜRLERİMİZDE TESLİM SÜRESİ 1 GÜNDÜR.

EL İLANI FİYATLARI

1.000 Adet

2.000 Adet

5.000 Adet

10.000 Adet

20.000 Adet

50.000 Adet

A5 (15x21) Çift Taraflı 150 Gr Parlak Kuşe El İlanı

150

200

250

480

950

2350

A4 (21x30) Çift Taraflı 150 Gr Parlak Kuşe El İlanı

250

400

500

980

1950

3900

A3 (30x42) Çift Taraflı 150 Gr Parlak Kuşe El İlanı

400

500

980

1950

2100

4800

 Katlama Kırım bu ücretlere dahil değildir. Diğer Ölçü ve adetler için fiyat alınız… TESLİM SÜRESİ 24 Saat

       KDV DAHİL DEĞİLDİR      

el ilanı, el ilanı fiyatları, el ilanı baskı, el ilanı tasarım, yapan, el ilanı, el ilanları, el ilanı fiyatları, el ilanı baskısı, Matbaa El İlanı, Bursa Matbaa

el ilanı örnekleri Çamcı el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri  el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri el ilanı örnekleri 

 

El İlanı Nedir?

El ilanları bir ürün, hizmet veya kampanyaya yönelik olarak hazırlanmış tek sayfalı reklam ve duyuru aracıdır. Bursa El ilanı geniş kitlelere ulaşabilmesi, dağıtımının kolay, maliyetinin düşük olması nedeniyle günümüzde çokça karşımıza çıkan bir reklam ürünüdür. Bursa Matbaa kimi zaman mahallemizdeki küçük marketin el ilanını posta kutumuzda bulurken, hafta sonu gazetemizden televizyonda gördüğümüz bir reklam filminin el ilanı ile karşılaşırız. Hazırlatanların amaçları farklı olsa da el ilanının amacı ilan etmektir.

el ilanı, ucuz el ilanı, el ilanı örnekleri, el ilanı hazırlama programı, el ilanı fiyatları, el ilani, a5 el ilanı, el ilanı nedir?, en ucuz el ilanı, el ilan örnekleri, el ilanı tasarımı, bilgisayar el ilanı, el ilanı baskı fiyatları, el ilanı tasarımları, el ilanı boyutları, el ilanı basımı, el ilanı fiyat, Broşür, ucuz Broşür, Broşür örnekleri, Broşür hazırlama programı, Broşür fiyatları, el ilani, a5 Broşür, Broşür nedir?, en ucuz Broşür, el ilan örnekleri, Broşür tasarımı, bilgisayar Broşür, Broşür baskı fiyatları, Broşür tasarımları, Broşür boyutları, Broşür basımı, Broşür fiyat,

 

 

El İlanında  Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Farklı, özgün ve ilginç olmalıdır. Söylemesi kısa olsa da bu el ilanı nasıl yapılır? Öncelikle her ne kadar iyi tasarımlar kaliteli baskılardan bahsetsekte, başarılı kampanyalar her zaman satışlarınız üzerinde olumlu etkiler yaratır. El ilanı tasarımı hazırlanırken bir ürün veya kampanyaya yönelik cezbedici içerikten oluşmalıdır. Kısa olmalıdır ve en önemlisi açık olmalıdır.
“Büyük boy pizza 5 Lira” yazan bir el ilanı “Peynir, sosis, salam, sucuk, özel seçmeli büyük boy pizza 5 lira” yazan bir el ilanına göre çok daha etkilidir.
 
Ürününüzün kaliteli olması onu arka plana atmanız anlamına gelmez. Ama önce insanların dikkatini çekmelisiniz. Amaç, yoğun rekabet ortamında tüketicinin rakiplerinizle sizi kıyaslama yapacağı zaman, onu size doğru meylettirmek ve aklına girmek olmalıdır. Bir el ilanı sizin pizzanızın lezzetini anlatamaz. Fakat iyi bir pizza fotoğrafı  insanın acıkma güdüsünü tetikleyebilir. Bir el ilanı sizin pizzanızdaki hızlı servisi kanıtlamaz ama hatırlatır. Siz el ilanına ne yazarsanız, o, sizi müşterinin gözünde onu yapma mecburiyetine sokacaktır. Olmayanı vadeden el ilanı çalışması belki size bir kerelik bir müşteri kazandırır ama beğenilmeyen hizmet ve kulaktan kulağa reklamla 10 müşteri kaybettirir. Reklam abartmaktır ama asla olmayan bir şeyi satmaya çalışmak değildir. İşte el ilanları da tasarlanırken sizi siz gibi anlatacak bilgiler içermeli, metinler sadeleştirilerek ve herkesin anlayabileceği şekilde kullanılmalıdır. Çok fazla ürün ve hizmeti anlatayım derken müşteri gözünde algılanamamaktan kaçınılmalıdır.
 

El İlanı Tasarımı

Reklam ajansımız bünyesinde ihtayacınıza özel seçeneklerle el ilanı tasarım hizmeti sunulmaktadır. Bursa ve ilçelerindeki'da el ilanı tasarımları reklam ajansımız bünyesinde hazırlanır. Özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden el ilanı tasarımları deneyimli grafik tasarımcılarımız tarafından sizlere sunulur.

El İlanı Matbaa Baskısı

Tasarım çalışmaları reklam ajansımızda hazırlanan el ilanlarının baskısı Bursa ve ilçelerindeki matbaalarında yapılır. El ilanı baskı işlerinizin tüm üretim aşamaları titizlikle takip edilir. El ilanı çalışmalarınız baskısı renk denetimli, bilgisayarlı kontrol sistemine sahip matbaa makinelerinde yapılır. Cilt ve baskı sonrası üretim işlemleri tamamlarak adresinize teslim edilir.

El ilanı Tasarım ve Matbaa Baskı Fiyatları:

El ilanı fiyatları; boyut, kağıt, adet, sayfa sayısı gibi baskı ve tasarım fiyatını etkileyen değişken üretim parametreleri nedeni ile işe özel fiyat teklifleri ile belirlenir. El ilanı tasarım ve matbaa basım işleriniz için online fiyat teklifi bölümünden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 

Tasarımı, Matbaa Basımı Yapılan El İlanı Ölçüleri ve Çeşitleri Nelerdir?

El ilanları küçük ölçülerde tasarlanıp yüksek adetlerde matbaa basımı yaptırılarak kullanılmadır.
El ilanı ölçülerinde 14x20 cm, 21x29.7 cm , 10x14 cm , 10x21 cm en çok tercih edilen ölçülerdir. El ilanları maliyetlerini düşük tutmak amacıyla  düşük gramaj diye tabir edilen 90, 135, 175 gr kağıtlara bastırılmalıdır. Eğer bu kağıtların ince kaldığı düşünülürse 200 – 250 gr kağıtlarda kullanılabilir. El ilanı kağıdı olarak kuşe ve I. Hamur kağıt kullanılarak matbaa baskısı yapılabilir. Tercihe göre el ilanları tek renk baskılı 2 renk baskılı ve çok renkli şekilde basılabilir. Sadece yazıdan oluşan el ilanları 1 veya 2 renkten oluşurken, içinde fotoğraf olan el ilanlarını renkli bastırmakta fayda vardır.

El İlanı Matbaa Baskı ve Tasarım Fiyatı Nasıl Belirlenir?

El ilanlarının baskı ve tasarım fiyatları, ölçü, baskı adedi, kağıt türü vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. İstediğiniz özellikteki el ilanının tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturulmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özellikleri yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İrtibat bilgileriniz üzerinden müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır.

EL İLANI BASKI

İşletmenizin ya da ürünlerinizin tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? O zaman A5 el ilanı çeşitleri tam size göre. Ebatları sayesinde hem çok fazla yer kaplamayan hem de hedef kitleniz eline aldığı zaman sırıtmayan bu baskı ürünleri tamamen amacına hizmet etmektedir.

Kolay okunabilir, içeriği müşterilerinizi sıkmaz ve direk mesaj odaklı olan bu el ilanı modeli ile tantımınızı sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.A5 el ilanı boyutu bakımından en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. bursalimatbaa.com online matbaa farkıyla vereceğiniz siparişlerinizi organize matbaa kalitesiyle basmaktadır. A5 el ilanı baskı fiyatları bakımında da diğer ürünlerden daha avantajlıdır. 

Üstelik artık tasarımınızın olmaması sizin için bir sorun değil. Çünkü kendin tasarla özelliğimiz ile online A5 el ilanı tasarımları yapabilirsiniz. İşte size online matbaanın bir avantajı daha. Şirketinizde bir sürü işle uğraşırken birde kalkıp matbaaya ya da reklam ajanslarına gitmenize hiç gerek yok. Bütün matbaa baskı işlerinizi yerinizden kalmadan, vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Bu sayede geleneksel matbaa baskı sürecini zorlu yönetiminden kurtulmuş, hem vakitten hem nakitten tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Online el ilanı siparişi vermek için doğru adrestesiniz. Bursa el ilanı fiyatları Tasarımınızı yükleyin ya da hazır tasarımlarımızdan birini seçin. Kredi kartınızla ya da havale yöntemiyle siparişinizi verin. Ürünlerinizi hazırlayıp adresinize gönderelim. Siz de Bursa'nın en ekonomik ve en kaliteli online matbaasıyla çalışmanın rahatını yaşayın.

 

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.

bursal? matbaa