Hacıilya Mah. 4. Dinç Sk.,
Osmangazi / BURSA

0541 605 30 81
[email protected]

Super User tarafından yazıldı.
Kategori:

Bursa fatura irsaliye Tasarımı Örnekleri Çeşitleri Fiyatları Siparişi Baskısı  

 

A5 FATURA ve  İRSALİYE FİYATLARI  

Cilt Fatura A5 Ebat 2 Renk

5Cilt (250 Adet)

10 Cilt (500 Adet)

20 Cilt (1000 Adet)

50 Cilt(2500 Adet)

100 Cilt (5.000 Adet)

200 Cilt(10.000 Adet)

1 Asıl + 1 Suret

120

160

260

600

1100

2100

1 Asıl + 2 Suret

140

180

280

650

1200

2300

1 Asıl + 3 Suret

160

200

300

700

1300

2500

 Diğer Ölçü ve adetler için fiyat alınız…

       KDV DAHİL DEĞİLDİR      

 

A4 FATURA ve İRSALİYE FİYATLARI  

Cilt Fatura A4 Ebat 2 Renk

5Cilt (250 Adet)

10 Cilt (500 Adet)

20 Cilt (1000 Adet)

50 Cilt(2500 Adet)

100 Cilt (5.000 Adet)

200 Cilt(10.000 Adet)

1 Asıl + 1 Suret

160

220

360

750

1400

2600

1 Asıl + 2 Suret

180

250

400

850

1550

2800

1 Asıl + 3 Suret

200

280

440

950

1700

300

 Diğer Ölçü ve adetler için fiyat alınız…

       KDV DAHİL DEĞİLDİR      

 

ŞİRKETLER İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
1) Vergi levhası fotokopisi (son yıla ait)
2) KDV tahakkuk fişi fotokopisi (Yeni açılışlarda Yoklama Fişi)
3) İmza sirküleri
4) İmzaya yetkili kişinin kimlik fotokopisi

Şahıs firmaları için Fatura Basımı İçin Gerekli Evraklar
1) Vergi levhası fotokopisi (son yıla ait)
2) KDV tahakkuk fişi fotokopisi (Yeni açılışlarda Yoklama Fişi)
3) Kimlik fotokopisi 

Bursa fatura basımı fiyatları

Fatura basımı yeni tüzüğe göre bir takım değişiklikler var buna göre Limited anonim ve komandit şirketleri fatura basımı yaptıracağı zaman şirketin web sitesi imza sirküleri tahakkuk fişi şirketin sermayesi (mersis) no sunu anlaşmalı matbaaya sunmaları gerekmektedir şahıs firmaları için bir değişiklik yoktur yine eski sistem fatura basımı yapılmaktadır. Zirve ofsette yapılan işler fatura basımı fatura basımı fiyatlandırması irsaliye basımı irsaliyeli fatura basımı taşıma irsaliyesi basımı tahsilat makbuzu basımı gider pusulası basımı dernek makbuzları a4 fatura lar a5 faturalar sürekli form fatura lar basılır.

Otokopili Hizmet Faturası, İrsaliyeli Fatura, Gider Pusulası  veya 1. hamur 80 gr kağıt lazer ve  mürekkep püskürtmeli yazıcılar için uygun.

Not:  Lazer yazıcılar için faturada her sayfaya ayrı ayrı  basım yapmanız gerekir. Tüm sayfalar beyaz kağıttır ve isteğe göre alt sayfalar kople reklendirilir

Fatura Basımı Siparişi Esnasında İstenecek Belgeler

 • Vergi Levhası Fotokopisi
 • İmza Sirküleri Fotokopisi
 • İmzaya Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi
 • Son aya ait K.D.V. Beyanname Tahakkuk Fotokopisi
 • Yeni açılışlarda Yoklama Tutanağı Fotokopisi

Önemli :    fatura basımı yasalar gereği sadece istanbul firmalarına basımı mümkündür.

TAHSİLAT / MAKUBUZU / GİDER PUSULASI / ADİSYON / İRSALİYE  FATURA

Fatura, İrsaliyeli Fatura, Form, Makbuz Çeşitleri

Fatura, İrsaliye ; şirketlerin kurumsal ihtiyaçları için tasarlanır. Yapılan işlerinizi resmi olarak belgelendirmek için kullanılan fatura, irsaliye, makbuz’lar fatura kullanım amacı ve türüne göre tasarım ve ebat olarak farklı olabilmektedir. Hizmet Faturası, İrsaliyeli Fatura, Gider Pusulası A4 – A5, İki renk, otokopili, numaratörlü, 1 asıl ve 2 kopya fastura basım fiyatları irsaliye basım fiyatları irsaliyeli fatura fiyatları fatura basımı,fatura basan matbaalar,irsaliye fatura basımı,irsaliye fatura basımı,fatura basan matbaalar

Makbuzlar

Tahsilat Makbuzu, Tediye Fişi, Serbest Meslek Makbuzu vb. A4 / A5, Tek renk, otokopili, numaratörlü, 1 asıl ve 1 kopya Fatura, irsaliye, makbuz, form hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşın

İrsaliye

Satılan ürünü farklı bir yere gönderirken maliye tarafından onaylanmış, malın teslim olmasıyla ilgili kesilmiş fatura türüdür. 3 nüshadan oluşacak şekilde kesilir. Bunlarda birisi ve aslı olan alıcı kişi ya da firmaya, diğeri bu ürünü taşıyacak olan taşıyıcıya ve son olarak üçüncü nüsha da satıcı firma ya da kişi de kalır. İrsaliyeler vergi usul kanunu 230 ve 231. Maddelerine bağlı kalınarak hazırlanmalıdır. Buna göre aşağıda sıralı olan bilgiler eksiksiz bir biçimde sevk faturası yani irsaliye de bulunmak zorundadır.

 1. Satış işlemini yapan firma ya da kişinin ismi, ticari ünvanı, adresi ve bağlı olduğu vergi dairesi ve hesap numarası
 2. Alım işlemini yapan şirket ya da kişinin ismi, ticari ünvanı, adresi, bağlı bulunduğu vergi dairesi ve hesap numarası
 3. İrsaliyenin kesildiği tarih, seri numarası ve sıra numarası
 4. Ve gönderilen malın miktarı ve fiyat

Satılmış olan ürün ya da hizmetin taşınması sırasın ürünün kalitesini ve ürünle ilgili bilgilerin bulunduğu resmi evraktır. İrsaliyesi yapılmış ürünün ya da hizmetin mutlaka faturası da kesilmelidir. Ticari hayatta irsaliye resmi belge niteliği taşır ve önemi oldukça büyüktür.

Fatura

Yapılan iş ya da satılan mal karşılığında satıcı tarafından müşteriye hizmet bedeli olarak maddi tutarın yansıtıldığı ticari belgedir. Vergi usul kanunun 230. Maddesine göre fatura da mutlaka yer alması gereken bilgiler şu şekilde sıralanmıştır;

 1. Mal ya da iş türünün miktarı ve fiyat tutarı
 2. Fatura düzenlenme tarihi, seri ve sıra numarası
 3. Müşterinin ismi, ticari imkanı ve eğer varsa vergi dairesi ve hesap numarası
 4. Fatura düzenleyen kişinin adı iş adresinin bağlı olduğu vergi dairesi ve hesap numarası

Faturaya bu bilgiler eklendikten sonra düzenlenerek matbaaya gönderilir. Eğer anlaşma bir matbaaya basım yaptırılamıyorsa, kırtasiyeden boş bir fatura alınır ve gerekli bilgiler yazılıp ve düzenlendikten sonra Noter tarafından tasdik ettirilir. Fatura türleri; alış fatura ve satış fatura olmak üzere ikiye ayrılır.

Alış faturası; Satıcı kişi tarafından mal ya da ürünün alan yani alıcıya kesilir. Hangi ürün ya da maldan ne kadar, hangi fiyatta alacağı bilgiler yer almaktadır.
Satış faturası; Bizim tarafımızdan alıcı kişiye kesilen faturadır. Bunda ise hangi ürün ya da maldan ne kadar, hangi fiyatta aldığımız ya da alacağımız yer almaktadır.

Artık günümüzün gelişen teknolojisi sayesinde tüm işlemleri ilgili programları kullanarak daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyiz. Bundan bir kaç yıl önce kullandığımız adrese postalanan faturalar da artık yavaş yavaş kaybolmaya yüz tutmuştur. Mail adreslerimizi atılan bilgilendirme mesajları sayesinde internet bulunan her yerden bir kaç dakika gibi kısa bir zamanda faturalarımız ödeyebilme imkânına sahibiz.

 

Bursa Matbaacılık,Maliye Anlaşmalı, Fatura Basımı, Bursa Fatura Basımı,  Fatura Basımı Bursa, Bursa Anlaşmalı Matbaa hizmeti vermektedir.

Bursada Fatura basan matbaa olarak, Bursa Maliye Anlaşmalı Matbaamızda, Bursa Fatura İrsaliye Basımı, irsaliyeli fatura basımı, taşıma irsaliyesi basımı, gider pusulası basımı, serbest meslek makbuzu basımı, perakende satış fişi basımı, adisyon basımı, perakende satış fişi basımı, hastahane reçetesi basımı, dernek gelirleri alındı belgesi basımı, gider pusulası basımı, özel amaçlı fatura basımı, şehirlerarası otobüs yolcu taşıma bileti basımı, oteller için günlük müşteri listesi basımı, tahsilat, tediye, avans makbuzu basımı hizmeti vermekteyiz.

Bursa fatura basımı yapan matbaa Bursa, Bursa fatura basan matbaalar içerisinde sektördeki yerimi almış, Fatura Basımı yapmak, Maliye Anlaşmalı Matbaaların yetkisindedir.

fatura fiyatı,fatura basımı, Bursa irsaliye basımı,irsaliye fiyatları, Bursa fatura fiyatı, Bursa fatura basımı, Bursa irsaliye basımı, Bursa irsaliye fiyatları

Sözleşme, İrsaliye, Tediye Makbuzu, Sipariş fişi, İrsaliyeli Fatura basan matbaa Bursada hizmetlerimiz ve diğer matbaa ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.,

Toplist 25