Bizler Bursa Matbaa olarak çağın ve teknolojinin gerisinde değil önünde yer almayı kendimize hedef Matbaa yapmış zanaatkarlarız. Farklı meslek dallarındaki müşterilerimizin Bursa baskı ihtiyaçlarını, yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile Bursa Matbaa harmanlayarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşimizin imalat olması bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir.  Bursa Matbaa'yı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğin çözümcü kişiliği olduğuna inanıyoruz.

Tıkla

Ulu Mahalle Kıbrıs Şehitleri Cad. 73/ C Osmangazi / BURSA

Kartvizit Fiyatları

acil kartvizit

Broşür fiyatları

KIRKLARELİ BROŞÜR BASKI

KIRKLARELİ BROŞÜR BASKI FİYATLARI

BROŞÜR VE EL İLANLARINDA TESLİM SÜRESİ 1 GÜNDÜR.

KIRKLARELİ BROŞÜR BASKI FİYATLARI

1.000 Adet

2.000 Adet

5.000 Adet

10.000 Adet

20.000 Adet

50.000 Adet

KIRKLARELİ A5 (15x21) Çift Taraflı 150 Gr Parlak Kuşe Broşür

150

200

350

580

1050

2350

KIRKLARELİ A4 (21x30) Çift Taraflı 150 Gr Parlak Kuşe Broşür

250

400

600

1080

2050

3900

KIRKLARELİ A3 (30x42) Çift Taraflı 150 Gr Parlak Kuşe Broşür

400

500

1080

2050

4100

4800

 Katlama Kırım bu ücretlere dahil değildir. Diğer Ölçü ve adetler için fiyat alınız… TESLİM SÜRESİ 24 Saat

       KDV DAHİL DEĞİLDİR      

 

KIRKLARELİ Broşür, KIRKLARELİ Broşür fiyatları, KIRKLARELİ Broşür baskı, KIRKLARELİ Broşür tasarım, yapan, Broşür fiyatları, broşür baskı fiyatları, broşür baskı örnekleri, broşür örnekleri, , KIRKLARELİ matbaa, broşür örnekleri, el broşürü fiyatları,  

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri Broşür Örnekleri 

Broşür Örnekleri 

 

KIRKLARELİ Broşür Nedir?

Broşürler bir ürün, hizmet veya kampanyaya yönelik olarak hazırlanmış tek sayfalı reklam ve duyuru aracıdır. Broşürler geniş kitlelere ulaşabilmesi, dağıtımının kolay, maliyetinin düşük olması nedeniyle günümüzde çokça karşımıza çıkan bir reklam ürünüdür. Kimi zaman mahallemizdeki küçük marketin Broşürnı posta kutumuzda bulurken, hafta sonu gazetemizden televizyonda gördüğümüz bir reklam filminin Broşür ile karşılaşırız. Hazırlatanların amaçları farklı olsa da Broşürnın amacı ilan etmektir.
 
 

Broşürnda  Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Farklı, özgün ve ilginç olmalıdır. Söylemesi kısa olsa da bu KIRKLARELİ Broşür Baskı nasıl yapılır? Öncelikle her ne kadar iyi tasarımlar kaliteli baskılardan bahsetsekte, başarılı kampanyalar her zaman satışlarınız üzerinde olumlu etkiler yaratır. Broşür tasarımı hazırlanırken bir ürün veya kampanyaya yönelik cezbedici içerikten oluşmalıdır. Kısa olmalıdır ve en önemlisi açık olmalıdır.
“Büyük boy pizza 5 Lira” yazan bir Broşür Baskı “Peynir, sosis, salam, sucuk, özel seçmeli büyük boy pizza 5 lira” yazan bir Broşürna göre çok daha etkilidir.
 
Ürününüzün kaliteli olması onu arka plana atmanız anlamına gelmez. Ama önce insanların dikkatini çekmelisiniz. Amaç, yoğun rekabet ortamında tüketicinin rakiplerinizle sizi kıyaslama yapacağı zaman, onu size doğru meylettirmek ve aklına girmek olmalıdır. Bir KIRKLARELİ  Broşür Baskı sizin pizzanızın lezzetini anlatamaz. Fakat iyi bir pizza fotoğrafı  insanın acıkma güdüsünü tetikleyebilir. Bir Broşür sizin pizzanızdaki hızlı servisi kanıtlamaz ama hatırlatır. Siz Broşürna ne yazarsanız, o, sizi müşterinin gözünde onu yapma mecburiyetine sokacaktır. Olmayanı vadeden Broşür çalışması belki size bir kerelik bir müşteri kazandırır ama beğenilmeyen hizmet ve kulaktan kulağa reklamla 10 müşteri kaybettirir. Reklam abartmaktır ama asla olmayan bir şeyi satmaya çalışmak değildir. İşte Broşürler da tasarlanırken sizi siz gibi anlatacak bilgiler içermeli, metinler sadeleştirilerek ve herkesin anlayabileceği şekilde kullanılmalıdır. Çok fazla ürün ve hizmeti anlatayım derken müşteri gözünde algılanamamaktan kaçınılmalıdır.
 

Broşür Baskı bir firmanın veya fikrin görsel olarak kağıda dökülmüş haline denilmektedir. Özellikle kampanya ürünlerin tanıtılması amacı ile hazırlanan broşür ilgili ürünün veya hizmetin en iyi şekilde öz olarak yayılmasına olanak sağlamaktadır. KIRKLARELİ Broşür basımı ise matbaa firmaları tarafınca yapılmaktadır.

 

KIRKLARELİ Broşür Baskı tasarımı istenilen ebat kağıdın çeşidine göre ürünün veya firmanın temel renkleri ile uyumlu halde hazırlanmalıdır. Baskı yapılacak firmanın veya ürünün özelliklerine göre hazırlanmış bir broşür basımı etkili bir reklam aracı olacaktır. Öyle ki: bir kumaş firmasına hazırlanacak olan broşürün kumaş izlenimi veren bir kağıda tasarımı yapılarak basılması, araç kiralama firmasına hazırlanacak olan bir materyalin otomobil şeklinde kesilerek yapılmış bir broşürün etkisi çok daha fazla olacaktır. Bu ve buna benzer reklam çalışması yapılabilen basılı kağıt ile istenilen reklam etkisi yaratılabilmektedir.

 

Tanıtımların KIRKLARELİ Broşür Baskı yada kitapçık şeklinde yapılabildiği broşür talepleri istenilen ebat ve renk çeşitliliği ile firmamız tarafından profesyonel bakış açısı ile gerçekleştirilmektedir. Yakalanması istenilen hedef kitleye uygun grafik tasarım yapımı ile başlayan süreç ebat ve kağıt tipi tercihi sonrası son filmlerin çıkması ile onay aşamasına alınmaktadır. Onayın ardından hızlı baskı sürecine geçilerek iş en kısa sürede bitirilmektedir.

 

Broşür basımı esnasında dikkat edilmesi gerekenler;

  1. Basılacak broşürün ne için olduğu,
  2. Hangi hedef kitleye hitap edeceği,
  3. Anlatılmak istenen ana fikir,
  4. Belirlenen bütçe analizi,
  5. Dağıtım kanalının ne olduğu gibi temel bilgilerin tespit edilmesi ile başlatılması gerekmektedir.

 

İstenilen ebat ölçüsü ile yukarıda belirlenen temel maddeler seçildiğinde siparişiniz en kısa sürede basılarak KIRKLARELİ içi adresinize kadar teslim edilmektedir. Broşür ile ilgili tüm talepleriniz ve bilgi almak için çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Matbaa sektörünün lider kuruluşlarından olan KIRKLARELİlı Matbaacılık olarak bizden fiyat almadan iş emri vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Broşür Tasarımı

Reklam ajansımız bünyesinde ihtayacınıza özel seçeneklerle Broşür tasarım hizmeti sunulmaktadır. KIRKLARELİ ve ilçelerindeki'da Broşür tasarımları reklam ajansımız bünyesinde hazırlanır. Özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden Broşür tasarımları deneyimli grafik tasarımcılarımız tarafından sizlere sunulur.

Broşür Matbaa Baskısı

Tasarım çalışmaları reklam ajansımızda hazırlanan Broşürlernın baskısı KIRKLARELİ ve ilçelerindeki matbaalarında yapılır. Broşür baskı işlerinizin tüm üretim aşamaları titizlikle takip edilir. Broşür çalışmalarınız baskısı renk denetimli, bilgisayarlı kontrol sistemine sahip matbaa makinelerinde yapılır. Cilt ve baskı sonrası üretim işlemleri tamamlarak adresinize teslim edilir.

Broşür Tasarım ve Matbaa Baskı Fiyatları:

Broşür fiyatları; boyut, kağıt, adet, sayfa sayısı gibi baskı ve tasarım fiyatını etkileyen değişken üretim parametreleri nedeni ile işe özel fiyat teklifleri ile belirlenir. Broşür tasarım ve matbaa basım işleriniz için online fiyat teklifi bölümünden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 

Tasarımı, Matbaa Basımı Yapılan Broşür Ölçüleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Broşürler küçük ölçülerde tasarlanıp yüksek adetlerde matbaa basımı yaptırılarak kullanılmadır.
Broşür ölçülerinde 14x20 cm, 21x29.7 cm , 10x14 cm , 10x21 cm en çok tercih edilen ölçülerdir. Broşürler maliyetlerini düşük tutmak amacıyla  düşük gramaj diye tabir edilen 90, 135, 175 gr kağıtlara bastırılmalıdır. Eğer bu kağıtların ince kaldığı düşünülürse 200 – 250 gr kağıtlarda kullanılabilir. Broşür kağıdı olarak kuşe ve I. Hamur kağıt kullanılarak matbaa baskısı yapılabilir. Tercihe göre Broşürler tek renk baskılı 2 renk baskılı ve çok renkli şekilde basılabilir. Sadece yazıdan oluşan Broşürler 1 veya 2 renkten oluşurken, içinde fotoğraf olan Broşürlernı renkli bastırmakta fayda vardır.

Broşür Matbaa Baskı ve Tasarım Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Broşürlernın baskı ve tasarım fiyatları, ölçü, baskı adedi, kağıt türü vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. İstediğiniz özellikteki Broşürnın tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturulmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özellikleri yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İrtibat bilgileriniz üzerinden müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır.

BROŞÜR BASKI

İşletmenizin ya da ürünlerinizin tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? O zaman A5 Broşür Baskı çeşitleri tam size göre. Ebatları sayesinde hem çok fazla yer kaplamayan hem de hedef kitleniz eline aldığı zaman sırıtmayan bu baskı ürünleri tamamen amacına hizmet etmektedir.

Kolay okunabilir, içeriği müşterilerinizi sıkmaz ve direk mesaj odaklı olan bu Broşür modeli ile tantımınızı sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.A5 Broşür boyutu bakımından en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. KIRKLARELİlimatbaa.com online matbaa farkıyla vereceğiniz siparişlerinizi organize matbaa kalitesiyle basmaktadır. A5 Broşür baskı fiyatları bakımında da diğer ürünlerden daha avantajlıdır. 

Üstelik artık tasarımınızın olmaması sizin için bir sorun değil. Çünkü kendin tasarla özelliğimiz ile online A5 Broşür tasarımları yapabilirsiniz. İşte size online matbaanın bir avantajı daha. Şirketinizde bir sürü işle uğraşırken birde kalkıp matbaaya ya da reklam ajanslarına gitmenize hiç gerek yok. Bütün matbaa baskı işlerinizi yerinizden kalmadan, vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Bu sayede geleneksel matbaa baskı sürecini zorlu yönetiminden kurtulmuş, hem vakitten hem nakitten tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Online Broşür siparişi vermek için doğru adrestesiniz. KIRKLARELİ Broşür fiyatları Tasarımınızı yükleyin ya da hazır tasarımlarımızdan birini seçin. Kredi kartınızla ya da havale yöntemiyle siparişinizi verin. Ürünlerinizi hazırlayıp adresinize gönderelim. Siz de KIRKLARELİ'nın en ekonomik ve en kaliteli online matbaasıyla çalışmanın rahatını yaşayın.

 

 

ADANA MATBAA FİRMALARI FİYATLARI

ADANA MATBAA FİRMALARI FİYATLARI

   Adana Matbaa, Ofset ve promosyon ürünleri imalatında fark yaratan bir ekol olmanın verdiğini güvenle, değerli öğretmenlerimizin Ofset Adana  gününü kutluyor. En gelişmiş teknolojiyi kullanarak Türkiye’de bilgisayarlı sisteme geçen ilk firmalardan olan Adana Ofset matbaa, sizler için öğretmenler gününde de birbirinden özel anahtar teslim hizmetler sunmaya devam ediyor.


   Matbaa fiyatları

Öğretmenler gününde değerli Acil Matbaa Baskı öğretmenlerimizi mutlu edecek hediyeler yaptırmak için daha Acil Matbaa fazla zaman kaybetmenize gerek yok. Siz de sevdiklerinize ve Ofset Bursa öğretmenlerinize özel kalem setleri, ajandalar, taşınabilir bellek ve sümen takımları gibi onlarca çeşit hediye oluşturmak istiyorsanız Adana Ofset  ile değerli hediyeler oluşturabilirsiniz. Yılların deneyimi ve birikimiyle sektörel iş gücünü birleştiren kuruluşumuz, Acil Matbaa kişiye özel ürün oluşturma ve isim kazıma, logo baskı teknikleri gibi özel hizmetleri ile büyük bir boşluğu dolduran, sektörünün önde gelen firmalarındandır. Evrensel kalite ve standartlarda çalışarak niteliklerini her zaman geliştirmiştir.


    Adana Ofset Değerli öğretmenlerimiz için kişisel hediye olabilecek kalem setleri, ajanda, sümen takımı gibi değişik hediyelerin üzerlerine Lazer teknolojisi ile isim kazıma, yazıcı ile isim yazma, fotoğraf basma gibi işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik öğretmeninize özel yaptırdığınız baskı işlemleri asla silinmez. Lazer markalama ve baskı ile yapılan işlemler ömür boyu kalır, ürüne zarar vermeden yok etmeye çalışmak imkansızla eş değerdir.
Bursa Ofset siz değerli öğrencileri ve velileri en güzel hediyeleri oluşturmaya davet ediyor. Siz de öğretmenler günü gelmeden, sipariş kuyruğuna girmeye gerek kalmadan harekete geçin. Kişiye özel kalem setleri oluşturma, kişisel ajandalar, sümen takımı, lazer ile isim kazıma, lazer logo markalama, lazer ile markalama ve fotoğraf baskı gibi birbirinden özel hizmetlerden faydalanmaya hemen başlayın.


     Saygı ve hoşgörü esaslı bir çalışma prensibinin sonucu olan Adana Ofset, bizi bugünlere getiren, sonsuz sevgi ve saygıyı hak eden öğretmenlerimiz için çalışmanın verdiği haklı gururu taşıyor. Sürekliliğin istikrarlı ve kaliteli üretim, müşteri memnuniyeti ve iyi hizmetle yakalanacağının bilinci ile hareket eden kuruluşumuz, bu çerçevede oluşturduğu kişiye özel imalat sistemi ile sizleri bekliyor.

matbaa fiyatlarıKaliteli Ofset Baskı ve Matbaa Hizmetleri

Adana Matbaa olarak sadece matbaa baskı fiyatları konusunda değil, matbaa baskı kalitesi konusunda da öne çıkıyoruz. Hizmet verdiğimiz Pr Ajansları, Reklam Ajansları, Sektörel Dergi Yayıncılığı yapan ajanslar, Creative Ajanslar başta olmak üzere birçok kesimden müşterimizin beklentilerini üst düzeyde karşılıyoruz.

Bursa Matbaa; Türkiye’de sektörel dergi yayıncılığı yapan ajansların, matbaacılık alanındaki en büyük çözüm ortaklarından biri olarak ön plana çıkıyor. Özellikle Demir Çelik, Makina, Otomotiv, Endüstriyel Kalıp, Hidrolik Pnömatik, Enerji ve Petrol gibi ekonominin lokomotif sektörlerine yönelik yayınlanan dergiler; yüksek teknolojiye sahip makinalarda basıldıktan sonra modern yöntemlerle (Amerikan Cilt, İplik Dikiş, Pur Tutkal Cilt, Tel Dikiş, Omega Tel Dikiş vb) ciltleme işlemine tabi tutuluyor. Akabinde kesimler yapılıyor ve kalite kontrol işlemleri tamamlandıktan sonra müşterinin talep ettiği adrese teslimat gerçekleştiriliyor. Dergiler; usta bir terzi hassasiyetiyle Bursa Matbaa tesislerinde basıldığı için, gerek yayın sahipleri gerekse de okuyucular tarafından takdir topluyor. Sektörel dergilerin dışında şirket dergileri, kurumsal bültenler ve kurumsal kimlik çalışması bünyesinde talep edilen ürünlerin (ürün kataloğu, kartvizit, cepli dosya, antetli kağıt, spiralli ve küp bloknot vb.) baskısı da yine Matbaa Bursa bünyesinde gerçekleştiriliyor. Yine şirketlerin ihtiyaç duyduğu Karton – Kağıt Çanta (Bristol veya Kuşe), Takvim Çeşitleri (Masa Takvimi – Piramit Takvim, Gemici Takvimi, Yapraklı Takvim, Duvar Takvimi vb.), her türlü ofset promosyon ürünleri, kişiselleştirilmiş ajanda baskısı, yaka kartları da ürün gamımız içerisinde yer alıyor.

Yine Tekstil, Kozmetik ve Gıda sektörlerine yönelik ürün ambalaj baskısı, etiket baskısı başta olmak üzere standart ve özel renk baskı çözümlerinde üst düzey matbaa çözümleri sunuyoruz. 

Bursa' lı matbaa 2008'de bursa' da matbaa hizmeti vererek ticari hayarına başlamıştır.  Bursa Matbaa bugüne kadar matbaacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren Bursa Matbaa, yüksek nitelikli iş performansıyla müşterinin çözüm ortağı olarak üzerine düşen görevi yerine getirmiştir.

Bursalı Matbaa Son teknoloji ürünü makina parkımızla, baskı öncesi hazırlık çalışmalarıyla, renk ayrımından baskıya ve baskı sonrası tüm süreçlere entegre sistemimizle, Bursa Matbaa butik işleri uygun maliyetlerle gerçekleştirmekteyiz. Tasarımdan Baskıya 

Yıllardır istikrarlı bir şekilde, adım adım büyüyoruz. Faaliyet alanımızdaki üretim sistemleri, yönetim sistemleri, satış ve pazarlama sistemlerine yönelik gelişmeleri yakından takip ediyor, Ag-Ge çalışmalarına büyük önem veriyoruz. 

Bursa Matbaa, tam müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket eder. Bursa Matbaa Reklam Hizmetleri Olarak Organize Baskı ve Cepli Dosya baskı hizmetide vermekteyiz.

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.