a5 broşür baskı fiyatları

Bizler Bursa Matbaa olarak çağın ve teknolojinin gerisinde değil önünde yer almayı kendimize hedef Matbaa yapmış zanaatkarlarız. Farklı meslek dallarındaki müşterilerimizin Bursa baskı ihtiyaçlarını, yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile Bursa Matbaa harmanlayarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşimizin imalat olması bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir.  Bursa Matbaa'yı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğin çözümcü kişiliği olduğuna inanıyoruz.

Tıkla

Ulu Mahalle Kıbrıs Şehitleri Cad. 73/ C Osmangazi / BURSA

Broşür fiyatları

BROŞÜR BURSA

BROŞÜR BURSA

 Broşürler günümüzde, ürünlerinin ve Broşür firmaları bursa hizmetlerinin tanıtımını yapmak isteyen firmaların en yaygın olarak kullandığı matbaa ürünleri arasında yer alır. Bir broşür ilk bakıldığında kişiye ya çekici gelir ya da incelenmek için değerli görülmez. Bu noktada broşürlerin kağıt kalitesinin, broşür baskı fiyatları sayfa düzenlerinin ve tasarımlarının etkisinin büyük olduğunu söyleyebiliriz.

Broşürleri bir nevi şirketin hizmetlerinden faydalanmak üzere hazırlanmış davetiye türü baskılar olarak düşünmek de mümkündür. Eğer kaliteli bir broşür sahibi olmak istiyorsanız bu durumda kaliteli matbaaları tercih etmenizde broşür baskı fiyatları düzenli olarak bu tür matbaalarda yaptırmanızda fayda var diyebiliriz.

broşür baskı fiyatları

Broşür Kullanım Alanları Nelerdir?

Günümüzde çok sayıda tasarım şirketi broşür hizmetleri vermektedir. Tasarım şirketinin örneklerinden sahip olmak istediğiniz broşüre karar verebileceğiniz gibi özel bir broşür tasarımı tercih etmeniz de söz konusu. Broşür firmaları bursa en yaygın şekilde tercih ettikleri tanıtım ürünleridir. Broşürler sayesinde firmalar pratik şekilde yıllık veya altı aylık sürelerle müşterilerine firmalarının ürün portföyünde meydana gelen değişimleri ve gelişimleri aktarabilirler. Broşürlerin yanı sıra matbaaların düzenli olarak basımını yaptıkları baskılara örnek olarak katalogları, davetiye ve kartvizitleri gösterebiliriz. Bu açıdan broşür ürünlerinin kataloglara göre basım kolaylığı açısından daha avantajlı olduklarını söylemek mümkün.Broşürlerin kullanıldığı yerlerde ofset baskı yoluyla da basım yapılmaktadır. Kataloglarda ise firmalar tüm ürünlerini listelerler ve katalogları ürün portföyü çok fazla değişmediği sürece değiştirme ihtiyacı da duymazlar.

Bursa Broşür türü matbaa ürünleri genelde firmaların özel birkaç ürününü veya hizmetini içeren basılardır. Bursa matbaa yüzlerce kalem ürünü olan bir firma broşür bastıracağı zaman bu baskılara sadece en çok talep gören ürünlerini ekler. Broşür tasarımı gereği birkaç ürünü karşı tarafa tanıtmak üzere planlanmıştır. Bu noktada broşürler içerisine yeni üretilmeye başlanan ve tanıtım ürünlerinin gireceğini de söyleyebiliriz. Bir firma düzenli olarak çalıştığı firmalara yaptığı her değişikliği duyurmak ister. Bu oldukça doğal ve her firmanın uygulaması gereken bir yöntemdir. Sonuçta bir ürünün satış sunumunu yapmadan o ürünün satılması veya tercih edilmesi de belirli bir limitte kalacaktır. Broşür türü tanıtım araçları bu noktada en ideal matbaa öğeleri olarak karşımıza çıkarlar diyebiliriz.

Broşür bastıran firmalar öncelikle bu basımları düzenli olarak çalıştıkları firmalara gönderirler. Daha sonra firmanın eğer bir mağazası, ofisi veya bürosu varsa gelen müşterilere bu broşürlerden verirler. Bu sayede gerek firmalar gerekse de bireyler, broşür bastıran firmanın ürünlerini detaylıca inceleme fırsatı bulur.

Broşür – Diğer Matbaa Baskılarına Göre Avantajları ve Farkları Nelerdir?

Broşürler haricinde baskı tanıtım unsuru olarak tercih edilen ürünler arasında kataloglar ve el ilanları bulunur. El ilanları genelde tek veya birkaç sayfa olacak şekilde doğrudan bir olayı veya bir ürünü vurgulamak üzere tasarlanırlar. Bu baskılar genelde firmanın tek bir ürününe yoğunlaşırlar ve hedefleri kişilerdir.Normal olarak bulunan matbaalardaki yazıcılardan çoğaltılması yapılan bu tür ayrıca genel olarak tüm bahsedilen alt türler firmaların hizmetlerine yönelik bir davetiye olarak da düşünülebilir. Çok kaliteli olarak bastırılmayan bu tür ürünlerde firmalara yönelik tanıtım yapılmadığı gibi kalitenin düşük olması nedeniyle bu tür ürünler genelde birkaç günlük basım ve dağıtım için idealdirler.

Katalog türü baskılar ise belirli bir kalite seviyesine sahip olması gereken ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde özellikle büyük şirketlere tanıtım yapmak söz konusudur. Örneğin bir mobilya şirketi tüm ürünlerinin yer aldığı katalogları düzenli olarak mobilya alımı yapan firmalara gönderebilir. Her ne kadar firma o an mobilya almayı düşünmese bile, katalog sayesinde firma mobilya almayı düşündüğü ilk anda söz konusu kataloğa bakar.

Broşür ise her iki kullanım için de uygundur. Bu nedenle broşürler diğer iki seçeneğe göre daha fazla bastırılan ürünlerdir. Tabi her firmanın kataloğunun bulunması gerekir fakat firmanın kendini düzenli olarak hatırlatması için broşürlere ihtiyacı vardır. Broşürler sayesinde belirli ürünlere dikkat çekmek yeni ürünleri tanıtmak ve ilişkileri sıcak tutmak mümkündür. Matbaalar tarafından yaygın şekilde basılan diğer tür baskılara örnek olarak davetiye, katalog ve el ilanı gibi baskıları da gösterebiliriz.

Giriş

bursalı matbaa internet sitemize hoş geldiniz.